Alaneiz's Blog …Gwiezdne dzieci…

strona poświęcona ,,duchowej,, stronie życia..

teoria zamiany dusz..

Michael Newton -wędrówka dusz… (fragment )

…….Być może dlatego uważam teorię „wejścia” (walk-in theory) za jeszcze jeden mechanizm ucieczki. Sądzę, że cała ta koncepcja jest fałszywa. Według propagatorów tej teorii, dziesiątki tysięcy dusz znaj­dujących się obecnie na naszej planecie weszło bezpośrednio do swoich ciał fizycznych, nie przechodząc przez zwykły proces narodzin i dzie­ciństwa. Twierdzą oni, że dusze te są bytami oświeconymi, którym pozwolono na przejęcie ciał osób dorosłych, porzuconych wcześniej Przez inne dusze, dla których życie w nich stało się zbyt ciężkie. We­dług zwolenników tej teorii, dusza „wchodząca” dokonuje w rzeczywi­stości aktu humanitarnego. Nazywam to posiadaniem za zezwoleniem.

Gdyby teoria ta miała się okazać prawdziwa, musiałbym wobec tego zwrócić swoje białe szaty wielkiego guru i złoty medalion. Ani razu przez wszystkie lata pracy z pacjentami poddawanymi regresji nie napo­tkałem takiej duszy. Ludzie ci także o żadnej tego rodzaju duszy nie sły­szeli. W rzeczywistości zaprzeczają oni istnieniu takiego działania, bo­wiem anulowałoby to życiowy kontrakt duszy. Udzielenie innej duszy pozwolenia na wejście do ciała i przejęcie czyjegoś karmicznego planu życia zaprzecza samemu celowi pojawienia się na Ziemi! To błędne ro­zumowanie, że wchodząca za kogoś innego dusza chciałaby zakończyć swój własny cykl karmiczny w ciele pierwotnie wybranym i przeznaczo­nym dla innej istoty…..

W przypadku tego opisu my otwarcie powiemy ,ze on jest w błędzie. Dlaczego? Ponieważ takie sytuacje maja miejsce i to jest prawda. A to ,ze on w czasie badań nie spotkał nikogo takiego to dlatego ,ze dusza przejmująca ciało jest już na takim poziomie rozwoju ,ze nie musi poddawać się regresji duchowej. Dlatego ty tu przechodzisz właśnie to wszystko w taki sposób aby twoje ciało pozostało czyste bez żadnych obciążeń ,ponieważ jest możliwa –zamiana dusz.. i nikt z Nas nie widzi w tym nic złego…opiekun..

ja sama mogę też podpiąć sie pod prawdę jaką przekazał mi wtedy opiekun ,gdy ten fragment książki przeczytałam… analizując swoje poprzednie życie -zostało mi przypomniane jak ja sama weszłam w ciało kobiety ,ktora podczas porodu -ciężkiego porodu- opuściła  to ciało zakończywszy swoja inkarnację.. 

tamto moje wcielenie było krótkie ale bardzo intensywne w przeżycia i zwiazane z tym emocje..  potrafiłam nie tylko je opuszczać -co pamiętam (stany Oobe) ale także potrafiłam je … porzucić uciekając w czasie traumatycznego doświadczenia…

w wiekszości to są powody opuszczania ciała przez pierwotnie zasiedlone dusze -przeżycia.. zdarzenia ,ktore powodują załamanie sie ,,duszy,, i poddanie sie zwiazane z ucieczką lub po prostu -samobójstwem..

czasem jest to umowne.. pomiędzy duszami.. -to naprawde rozumiem..

tak samo jak… tak zwane nawrócenia podczas przeżycia -śmierci klinicznej lub nagłe ,,odmienne zachowania duszy,, czy jak można czasem wyczytać -fenomenalne zdolności po przebudzeniu sie ze śpiączki  – mowienie w innym języku przez osobe ,która nigdy nawet w tym kraju nie była…

tylko nie da sie tego – naukowo udowodnić.. choć właściwie są to udokumentowane przypadki…

Reklamy

21 października 2010 - Posted by | moje rozważania | , , ,

Brak komentarzy.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: