Alaneiz's Blog …Gwiezdne dzieci…

strona poświęcona ,,duchowej,, stronie życia..

śmierć iluzją tego wymiaru…

trafiła w moje ręce bardzo ciekawa książka która w naprawdę bardzo ciekawy i głęboki sposób przedstawia nasze ,,życie,, i poziomy przez ktore dusza musi przejść aby doznać tego wszystkiego po co wędruje w kolejnych wcieleniach -w ten wymiar..

… każda istota ,zanim tutaj nie wróci ,wie ,że nie wraca ,aby być wielką pięknością ,bogaczem czy też nędznym żebrakiem. Wraca ,ponieważ cjce tutaj żyć i pogrąząć sie w uczuciowym  doswiadczeniu tego poziomu ,aby uzyskać emocjonalne zrozumienie ,którego pragnie osiagnąć wewnątrz swojego jestestwa .

zrozumienie emocjonalne to prawdziwy skarb uzyskany z twoich doświadczeń życiowych -tutaj ,czy też w innych rzeczywistościach i wymiarach -ponieważ ono jest wszystkim ,co pozostanie tobie na wieki.  Ramtha

uczeń– czy aby tutaj wrócić musimy narodzić sie za pomocą kanału biologicznego?

zanim odpowiem ci na to pytanie chciałbym ,abyś najpierw zrozumiała ,że znajdujesz sie na płaszczyźnie istnienia ,która jest odbierana w trzech wymiarach  .na tym poziomie myśl jest widzialna w trójwymiarowej formie zwanej materią. ta płasczyzna istnienia posiada gęstosć materii ,ponieważ częstotliwość myśli rozwineła sie najpierw w częstotliwość wibracyjną zwaną światłem ,która później została obniżona do jego najgęstrzej formy.. aby to wszystko tutaj miało tę samą gęstosć musi wibrować z tą samą częstotliwością .

w ten sposób twoje ciało wibruje z tą samą częstotliwościa co krzesło na którym siedzisz… jesteś świadoma tego poziomu ,ponieważ zmysły twojego ciała zostały zaprojektowane w taki sposób ,żebyś mogła odebrać najniższą częstość światła zwaną materią…

jeśli  chcesz przynależeć do tej czestotliwości musisz posiadac fizyczne ciało i wnim zamieszkać. jedna z dróg aby je uzyskać prowadzi przez kanał biologiczny.

jedyna inna droga ,aby mieć ciało w celu doświadczenia tej rzeczywistosci to narodzenie sie przez kanał biologiczny ,utrzymanie w pełni integralności ,,ja,, i całkowite uaktywnienie organu zwanego mózgiem. kiedy całkowicie uaktywnisz mózg do jego pełnej wydajności ,bedziesz w stanie ,kiedy tylko zechcesz, nakazać swojemu ciału aby podniosło swoją częstotliwość do takiego stopnia ,że przekroczy ona częstość materii i twoje ciało przeniesie sie do egzystencji świetlnej…

… śmierć to takze droga ,aby tam dotrzeć ale oznacza że pozwolisz strukturze ciała zestarzeć sie ,umrzeć i przestać istnieć.. w ten sposób nie bedziesz miała ciała. wniebowstapienie jest zabraniem ciała ze sobą..

…kiedy jesteś wstanie zabrać ciało ze sobą to oznacza ,że mozesz podnieść czy też obniżyć jego częstotliwość w zależnosci od twojej woli…  tak wiec jesli zechcesz wrócić do tej częstotliwości  juz nigdy nie bedziesz musiała szukać innego ciała , z innym ego ,aby mieć jeszcze jedno życie ,w innej rodzinie ,w innym kraju.

 nigdy już nie będziesz musiała urodzić sie ponownie w tej rzeczywistości o ograniczonym poziomie świadomości społecznej i walczyć o prawo do ekspresji siebie,  by odzyskać twoje obeznanie .. 

wtedy kiedykolwiek zapragniesz pojawić sie tutaj ,wszystko co musisz zrobic to obniżyć czestotliwość twojego ciała do stopnia ,w którym bedzie ono wibrowało tak jak ta rzeczywistość i sie tutaj znajdziesz…

nie będziesz musiała sie uczyć od początku ze ta rzeczywistość to tylko iluzja i gra….Ramtha

cieszę sie że mogłam to przeczytać …  i że ,,przypomniało,, mi to  -prawdę jaką nosze w sobie od samego poczatku bycia tutaj w tym wymairze..

mogę polecić tą ksiazkę każdemu kto poszukuje właśnie takiej prawdy jaką ta książka w sobie zawiera..

dopiero kiedy zaczełam to czytać odnalazłam tam wiele zwrotów i prawd które wielokrotnie już słyszałam -od prowadzacych mnie istot w moim obecnym wcieleniu… prawda ludzi ,miłości i uczuć Boga -tej wspaniałej wszechogarniającej energii istnienia wszystkiego we wszystkim.. 

 
Ramtha
 Biała księga
 
 wiesz ,śmierć jest wielką iluzją.

jedyna rzeczywistość to życie ,wszystko inne to iluzja .iluzja to mysli które są grami przekształconymi w rzeczywistość…

Reklamy

13 lutego 2011 - Posted by | Biała księga

2 Komentarze »

  1. Bardzo ciekawy wpis.To fakt, że najważniejsze jest pamiętanie, kim się jest naprawdę, nie na poziomie ciała fizycznego ale jako istota wielowymiarowa, i doświadczanie Siebie. Bardzo inspirujący blog. Serdecznie pozdrawiam Gwiezdną Istotę … a może Człowieka 🙂

    Komentarz - autor: Portrety zwierząt | 13 lutego 2011 | Odpowiedz

  2. na ziemi człowieka… sercem dziecię gwiazd 🙂
    i dziękuję…

    Komentarz - autor: alaneiz | 13 lutego 2011 | Odpowiedz


Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: