Alaneiz's Blog …Gwiezdne dzieci…

strona poświęcona ,,duchowej,, stronie życia..

kody sił ciemności

 

rozdział 1-szy  GOAM-011  KOD KOSMICZNEGO BUNTU

Rekomendacja „KODÓW SIŁ CIEMNOŚCI”

Kochani,

Ponieważ wiem, że wielu z was odczuwa lęk i niepewność w stosunku do ”Kodów Sił Ciemności”, tak samo jak ja, gdy tłumaczyłam ten przekaz, więc pozwoliłam sobie zadać poprzez Ramaathis-Mam’a pytania do istot światła, by poznać ich opinię na temat tego przesłania. Mam nadzieję, że pomogą one nam zrozumieć jego sens i znaczenie, tak byśmy mogli przezwyciężyć wszystkie nasze wewnętrzne lęki, a zwłaszcza te przed ciemnością w nas samych. Moje pytania nie były skierowane do konkretnej istoty, odpowiedź przyszła od Kroma. Pierwsze dwa są natury ogólnej, dlatego umieszczam odpowiedzi w całości, trzecie było bardziej osobiste, dlatego zamieszczam część, która może pomóc nam wszystkim w zrozumieniu roli tego przesłania.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie,

Nameya (Ania Burakowska)

Drodzy Bracia i Siostry w Świetle i Miłości

1. Rozumiem i akceptuję wszystkie argumenty zaprezentowane przez Panów Ciemności i Ramathis –Mama’a w książce „Kody Sił Ciemności”, dotyczące ogromnej roli tego przekazu, ale chciałabym znać waszą opinię dotyczącą jego prawdziwego znaczenia w procesie przez który przechodzimy. Czy moglibyście powiedzieć kilka słów na ten temat?

2. Chciałbym zapytać jak wy, z waszej perspektywy, postrzegacie sytuację w moim kraju i na całym świecie. Czy przesłania przychodzące przez Ramaathis-Mam’a spełniają swoją rolę? Czy zmiany zachodzące w nas są wystarczająco głębokie, by wizja Panów Ciemności dotycząca Ziemi i naszego Układu Słonecznego nie spełniła się?

Pozdrowienia od Kroma dla jednego z nieskończonych kromian wszechświata, których kocham tak bardzo. Jeśli nie masz nic przeciwko temu, zamierzam odpowiedzieć na twoje pytania, mimo, że skierowane były do hierarchów twojej Galaktyki.

1. Książka „Kody Sił Ciemności” była przekazywana pod nadzorem Wielkiej Hierarchii Wszechświata na mocy specjalnego porozumienia z Panami Ciemności. Jak wiesz, moja droga kromianko, wszystko we wszechświecie podlega ewolucyjnemu procesowi i czasami Światło i Ciemność, dwa bieguny kosmosu, muszą porozumieć się, by wypełnić specyficzne cele pod moim kierownictwem. Generalnie, celem informacji przekazanych w książce było zwrócenie uwagi ludzi, by mogli zrozumieć w jaki sposób ulegają manipulacji oraz danie im w ten sposób szansy na duchowe ulepszenie życia i zrównanie się z kosmicznym planem ewolucji. Ludzie cierpią ze względu na swoja ignorancję. Wiedza to światło, ciemność zaś to ignorancja i cierpienie. By pomóc ludziom wydostać się z tej pułapki, wyższe sfery światła zaaranżowały dostarczenie bezpośredniej informacji od ciemnej strony ewolucji. To specjalna łaska i przejaw wielkiej miłości, by pomóc waszej ludzkości w uniknięciu ciemności i wejściu w świeżość i szczęśliwość światła.

2. Twój kraj i cały świat przechodzi przez dramatyczne i intensywne przemiany, ponieważ jako istoty w stanie ewolucyjnego oczyszczania macie silne tendencje do ciemności. Dlatego niezbędne jest, by znacznie więcej ludzi przebudziło światło w sobie, a to oznacza potrzebę przewodnictwa wyższych sfer. Używają one Ramaathis-Mam’a jako narzędzia, by pomóc wam doświadczyć duchowej transformacji, której Ziemia tak bardzo potrzebuje. Teraz przeważa na Ziemi ciemność, ponieważ większość ludzi żyje w głębokiej ignorancji i ze względu na brak duchowej wiedzy są manipulowani przez ciemną stronę. Tak więc jest to próba zainstalowania światła w sercach tych, którzy mogą przeczytać tę książkę. Istnieje wielka potrzeba, by więcej ludzi przebudziło światło w nich samych, ponieważ w obecnym momencie nie jest ono wystarczające. Nawet rzekomi pracownicy światła nie są dość szczerzy dlatego prowadzeni są przez swoje ciemne tendencje. Cała gra ewolucji jest zasadniczo oparta na szczerości i uczciwości, które nie każdy jest gotów rozwijać i zaakceptować. Musisz zrozumieć, że każdy z was, żyjących na Ziemi, posiada wolną wolę i macie prawo wybrać, czy wibrować w świetle, czy w ciemności. My zaś nie możemy wtrącać się do waszych wyborów. Oczywiście, gdy wybieracie wibrowanie w ciemności skutki są odmienne od tych, które następują, gdy wybieracie światło. Podlega temu każdy, jak również sama Ziemia.

3. Fragment:

„Atlantis Angelis jest po prostu narzędziem uruchomionym przez wyższe sfery światła, by wprowadzać nowe paradygmaty ewolucji na Ziemi. Dlatego Ci, którzy pomagają w publikowaniu i rozprzestrzenianiu tej informacji najlepiej jak mogą, przyczyniają się dla dobra świata i ludzkości. Mój kanał, Ramaathis-Mam, jest jednym z narzędzi, którego Krom i wyższe sfery używają na Ziemi, by przebudzić nową duchową świadomość i poprzez niego nauczają tych, którzy mogą być zainteresowani połączeniem z nową linią duchowej ewolucji i transformacji. Zawsze musisz pamiętać, że nie każdy pragnie być w świetle. Jest wielu pracujących dla ciemnej strony i w ich interesie leży zdyskredytowanie tych, którzy wibrują w świetle. Dlatego bądź zawsze ostrożna i czujna, ponieważ ciemne siły wiedzą w jaki sposób wprowadzać w błąd tych, którzy nie są uczciwi oraz szczerzy i chcą kłamstwa zamiast światła, służby oraz miłości. PAMIĘTAJ, ŻE CIEMNOŚĆ DOMINUJE TERAZ NA ZIEMI I WIBRUJĄCY W ŚWIETLE STANOWIĄ CEL CIEMNYCH SIŁ, KTÓRE UŻYJĄ WSZELKICH ŚRODKÓW, BY ICH ZNIECHĘCIĆ I WPROWADZIĆ W BŁĄD.

Mam nadzieję, że moje słowa poprowadzą cię, byś mogła uczyć się ze swych doświadczeń. Pamiętaj, że nie każdy chce prawdy i światła. Macie wolną wolę, którą Krom dał wam, byście mogli doświadczyć wszystkiego, czego tylko pragniecie. Jest to część gry ewolucji dająca wam sposobność, byście pewnego dnia opamiętali się i zrozumieli, że zawsze poszukiwaliście znajdującego się w waszym wnętrzu światła, obecnie ukrytego za ciemnością.”

Z systemów ciemności, Rada Kierownicza Sił Ciemności zwraca się do całej ludzkości planety Ziemi.

Systemy planetarne, o których tu mówimy, są umieszczone w niższym rejonie wszechświata, do którego wy nie macie żadnego dostępu. Tam tworzymy, organizujemy i nadzorujemy wszystkie projekty rozszerzania się naszego wstecznego wpływu na inne systemy słoneczne wszechświata. Jesteśmy nauczycielami polarności negatywnej, która powoduje w was tyle chorobliwej ciekawości i tak was wszystkich pociąga. Jako Panowie Ciemności, zwracamy się do was wszystkich, w prostej i otwartej formie, choć zazwyczaj działamy z kosmiczną dyskrecją. Istnieją różne rody sił ciemności działające jako uniwersalna koalicja w ramach obszernego ewolucyjnego spektrum. Niektóre grupy istot pozaziemskich, wchodzących do waszej trójwymiarowej przestrzeni, są właśnie członkami naszej koalicji.

Zawsze byliśmy obecni w historii waszej ewolucji, a niektórzy z wielkich inicjowanych i proroków mieli sposobność interakcji oraz współpracy z nami biorąc nas za posłańców światła. Oczywiście, istnieje również czynnik emocjonalnego zniekształcenia, przekazany wam przez niektórych wizjonerów opisujących siły zła lub inaczej upadku. Zawsze skazani byliśmy na wykluczenie w konsekwencji naszego kosmicznego buntu i nie podpisania umowy z uniwersalnym światłem. Jako odszczepieńcy światła, wybraliśmy oddzielenie od boskiej siły twórczej uznawanej za wspomagający mechanizm wewnętrzny, istniejący w każdej istocie kosmicznej. Nie pragniemy współpracy z boskim planem, ponieważ nie akceptujemy tego, co sfery światła nazywają rzeczywistą funkcją boskiej służby. Nasze pojmowanie wszechświata jest całkowicie odmienne, dlatego jesteśmy panami ciemności. Dla nas materia stanowi zasadniczy i oryginalny składnik życia oraz ewolucji. To, co wy nazywacie Bogiem, dla nas jest niczym więcej jak mechanizmem zachowania energii, która sama w sobie podlega sprzężeniu zwrotnemu bez potrzeby istnienia pierwotnego stwórcy. Ale nie zamierzamy tu prowadzić filozoficznych dyskusji, ponieważ celem książki jest ukazanie wam sekretnych kodów, których używamy w światach takich ja wasz.

Dlaczego pierwszy kod określa się mianem kodu kosmicznego buntu? Dlatego, że począwszy od jego zaistnienia rodzi się dwoistość we wszechświecie. Ta sama pierwotna energia kosmiczna, istniejąca wiecznie w różnych manifestacjach energetycznych, polaryzuje się, by tworzyć nieskończoną ilość doświadczeń, dzieł twórczych i sposobności ewolucyjnych. Oczywiście, istnieje wiele praw we wszechświecie i znając je, można przejąć kontrolę nad programem kosmicznej ewolucji. W naszym przypadku bunt kosmiczny stanowi opcję biegunowości negatywnej, użytej w celu dominowania i generowania silniejszej władzy oraz kontroli we wszechświecie. Biegunowość negatywna, lub inaczej zniekształcenie energii stwarzającej różne formy manifestacji życia i materii, jest nastawieniem na egocentryzm. Dlaczego istnieje biegunowość? Byśmy mogli cieszyć się większą autonomią, wolnością i kontrolą nad życiem i ewolucją. Biegunowość ta istnieje w każdym stworzeniu, które zdecydowało o oddzieleniu się od koncepcji Boga, jako mechanizmu kontroli i absolutnego autorytetu we wszechświecie.

Dynamika ewolucyjna wszechświata, taka, jaką my znamy i jakiej doświadczamy, jest procesem wiecznym, w którym stale wybieramy odczuwanie indywidualności i mocy stwarzania tego, czego pragniemy doświadczać. Jeśli nie istniałaby możliwość buntu, nie mielibyśmy sposobności bycia wolnymi i eksperymentowania z wiedzą dotyczącą manipulacji życiem i ewolucją. Bunt jest stanem, w którym nie akceptuje się określonych dogmatycznych mechanizmów ekspresji i ewolucji podporządkowanej autokratycznej Centralnej, Absolutnej Mocy. Oznaczałoby to ograniczenie wolnej woli, którego żadna istota we wszechświecie nie pragnie doświadczać. My jesteśmy przedstawicielami tego stanu, ponieważ otwarcie wybraliśmy nie stawanie w szeregu z Centralną, Bezwzględną Siłą, która rzekomo rządzi losami życia i rozwoju. Jeśli nie istniałaby opcja buntu, jednostki nie mogłyby doświadczać wolności działania, ekspresji i twórczości. Jedni wybierają posłuszeństwo Centralnej, Absolutnej Władzy – Bogu, a inni odłączenie się od niej w celu poznawania i doświadczania siły indywidualności.

Istnieje tylko energia oraz jej skoncentrowane przejawienia świadome swej indywidualności i tego, że poprzez jej zrozumienie mogą pojąć tajemnicę życia i ewolucji. Dlaczego sektor światła różni się od naszego, jeśli chodzi o pojęcia i paradygmaty ewolucyjne? Wszystko jest kwestią wierzeń, które każdy z nas uznaje jako adekwatne i optymalne dla życia i rozwoju. Według naszego kryterium, celem ewolucji jest odkrycie, że jesteśmy szafarzami własnego losu, a energia ma służyć badaniu jej wielorakich możliwości. Wszyscy jesteśmy współtwórcami tego, co istnieje we wszechświecie jako manifestacji różnorodnych możliwości, jakie energia w sobie zawiera. Dzięki temu korzystamy z niektórych zdolności takich jak moc, oddziaływanie i kontrola nad życiem. Oczywiście, można również ingerować w życie innych. W jakim celu? By określonym istotom, zbiorowościom i cywilizacjom dawać sposobność dostępu do pewnych aspektów naszej wiedzy i technologii niosących większy dobrobyt, indywidualność oraz wolność.

My, Panowie Ciemności, przez wiele eonów badaliśmy różne obszary kosmicznej ewolucji. Byliśmy świadkami wielu procesów ewolucyjnych licznych cywilizacji i to, do czego doszliśmy, to rozczarowanie. Głównym czynnikiem decydującym o przebiegu tych procesów był brak informacji oraz systemów wartości i wierzeń powodujący wstrzymywanie ewolucji i możliwości całkowitego rozwoju tych cywilizacji. Z tego powodu zawsze byliśmy obecni oferując nasze nastawienie i służbę tym istotom, które tego potrzebowały. Gdzie byli zwiastuni sfer światła, gdy te wyłaniające się cywilizacje błądziły na drogach niepewności i ignorancji? Nigdy nie interweniowaliśmy wbrew woli jednostki, ponieważ my również stosujemy swoje kryteria i używamy wnikliwości. Negatywność, której wy doświadczacie jest bardzo odmienna od tego, w jaki sposób my jej używamy.

To, co wydarzyło się na waszej planecie, to stworzenie przez pewne grupy i ich duchowych liderów nieharmonijnej wizji biegunowości negatywnej. Z jakiego powodu tak się stało? Ponieważ przywódcy ci byli wewnętrznie rozdarci i nie mogli pojąć jak wielkie reperkusje znajomość prawdy mogłaby spowodować wśród ludzi. Zawsze istniały dwa rodzaje jednostek we wszechświecie: kreatywni innowatorzy oraz ci, którzy wprowadzali te innowacje i wykorzystywali twórcze zdolności w praktyce. Dlaczego duchowi przywódcy przeszłych czasów umniejszali rolę bieguna negatywnego, mimo, że negocjowali z jego przedstawicielami? Zrozumieli oni, że niektóre dogmaty wierności stanowią tylko mechanizm ograniczania, pomniejszania roli jednostki i manipulacji. Jest to coś, co zawsze odrzucaliśmy, ponieważ narusza indywidualny charakter i wolną wolę posiadaną przez każdego. Wspomnieliśmy ważny aspekt ewolucji, jakim jest wolna wola. W zależności od tego, w jaki sposób jej używamy, otwiera się przed nami rozległy obszar możliwości pozwalających doświadczać i odkrywać własną moc oraz wolność wypowiedzi.

Według nas, historia nie rozwinęła obiektywnego podejścia do sił ciemności. Spowodowało to narastanie uczucia pogardy i przerażenia w stosunku do nas. Każdy z was był częścią sił reakcyjnych, ale ponieważ jesteście wolni i niezależni, zdecydowaliście doświadczyć bieguna pozytywnego. Nie powinniście myśleć, że my nigdy nie byliśmy po stronie tego bieguna. Byłby to wielki błąd. Oczywiście, że byliśmy, ale odczuliśmy potrzebę ustanowienia we wszechświecie nowego porządku ewolucyjnego. Gdyby nie istniała biegunowość, nie bylibyśmy w stanie odkryć ani zrozumieć, czym jest indywidualność i dualność. Zatem niezbędne jest istnienie dwóch ewolucyjnych opcji. Każdy z was, w każdym momencie, wybiera to, co pragnie stworzyć i czego chce doświadczyć w swoim życiu, bez jakiegokolwiek nacisku z naszej strony. Tylko wtedy, gdy jednostka w pełni zainteresowana jest doświadczaniem negatywności, oferujemy jej nasze usługi, nastawienie i wsparcie. Nie istnieje nikt we wszechświecie, kto mógłby zmusić was do podjęcia decyzji, jeśli nie dacie mu na to swego przyzwolenia. W konsekwencji, jesteście odpowiedzialni za swoje życie. Jednak wasz cynizm jest tak ogromny, że zawsze poszukujecie zewnętrznych czynników, na które moglibyście zrzucić całą odpowiedzialność.

Przekazane wam zniekształcone zasady duchowe, etyczne i moralne stanowiły mechanizmy manipulacji, zaprojektowane przez nas jako część waszego programu ewolucyjnego. Nadzwyczajnymi narzędziami manipulacji mas były instytucje religijne. Używaliśmy ich, by promować zepsucie, oddzielenie, wyzysk i strach oraz kontrolować w ten sposób wasze życie i ewolucję. Ziemia przeszła różne fazy dekadencji, degradacji i destrukcji właśnie w rezultacie nierównowagi pomiędzy dwoma biegunami.

Społeczność światła wpoiła wam koncepcję mówiącą, że to siły zła zawsze były odpowiedzialne za wszelkie okrucieństwa, przemoc i zniszczenia mające miejsce na waszej planecie. Korzystamy teraz z okazji, by wyjaśnić, że był to, użyty przez istoty światła, niewłaściwy sposób, by nas zdyskredytować. Wszystkie zbrodnie i okropności, których dopuściła się ludzkość były wynikiem braku wnikliwości. Stanowią one zaprzeczenie indywidualności, twórczego potencjału i poddania się Absolutnej Centralnej Mocy. Nieakceptowanie idei indywidualności jako mechanizmu ekspresji energii, mocy transformacji i tworzenia życia, przyniosło mieszkańcom Ziemi naprawdę wiele frustracji.

Jesteśmy reakcjonistami. Gdybyśmy jednak nie istnieli, wszechświat nie byłby zdolny do zrealizowania swego celu ewolucyjnego wyróżniania indywidualności, mocy, kreatywności i samokontroli. We wszystkim i w każdym z osobna istnieje wewnętrzny program buntu. Jeśliby tak nie było, to z jakiego powodu wasze zachowania są tak nieharmonijne? Jednak wasza buntowniczość nie jest oczyszczona, mówiąc więcej, jest zniekształcona, co nie pozwala wam na zharmonizowanie przeciwności. Tym, co naprawdę powoduje równowagę, moc i siłę jest manipulacja bieguna negatywnego, którą wprowadzamy, gdy jednostka o to zabiega. Interweniujemy tylko wtedy, gdy potrzebujecie naszej służby i pragniecie doświadczyć negatywności. W innych przypadkach trzymamy się z daleka. Naszym celem nie jest przekazanie idealistycznej wizji nas samych, lecz raczej przedstawienie sytuacji już bez żadnych zniekształceń.

Nasze paradygmaty ewolucyjne są diametralnie przeciwne do tych proponowanych przez siły światła. My używamy technologicznych i naukowych koncepcji bez stosowania ideologii filozoficznych czy duchowych. Jesteśmy, jak nazywa nas społeczność światła, „Materialistycznymi Nauczycielami”, ponieważ nasza energia i praktyczne umiejętności skupione są wyłącznie na rozwoju oraz technologicznym i naukowym postępie we wszechświecie. Nie akceptujemy istnienia Absolutnej Mocy, lecz uważamy, że kosmiczne prawa stanowią konsekwencję stanu stałej transformacji energii wewnątrz uniwersalnego ewolucyjnego kontekstu.

Zawsze byliśmy obecni w waszej ewolucji planetarnej, a cywilizacje o większym naukowym i technologicznym postępie były pobudzane właśnie przez nas. Przemoc, zniszczenie i wyzysk stanowią wtórne skutki, kiedy pozytywny biegun nie jest w równowadze z negatywnym. Jeśli nie istniałyby konflikty militarne, niemożliwe byłoby doświadczenie indywidualności, ucisku, błędu ani wolności. Ponadto nie byłoby możliwe przetestowanie skutków naukowego i technologicznego postępu. Wspieramy ideologie, które mówią, że najbardziej nowatorscy i inteligentni powinni kierować innymi. Czy naprawdę myślicie, że przemoc jest mechanizmem, który sprawia nam przyjemność? Nie. Konieczne jednak jest pokazanie wam, że wewnątrz was znajduje się żądna zniszczenia, niepohamowana bestia, której celem jest zbadanie skutków stosowanych przez nią represji i nieprzestrzegania zasad ewolucyjnych. Zło, tak jak je postrzegacie, stanowi narzędzie odnowy i ewolucyjnego oczyszczania pozwalające wam wybierać oraz umacniać ego i despotyzm jako ekspresje waszego buntu przeciwko Absolutnej Centralnej Mocy.

Gdy odmawiacie współpracy z systemem ewolucyjnym narzucanym przez sfery światła, macie poczucie bycia bardziej niezależnym, bez psychologicznych ograniczeń i emocjonalnych urazów. Dlaczego przeciwdziałać temu, że jednostka decyduje się doświadczać negatywności, która już istnieje w jej wnętrzu? Czyż nie byłby to akt traumatycznego, ewolucyjnego przymusu? Czy zakończenie może stanowić tu usprawiedliwienie? To, co katalogujecie jako zło, stanowi tylko opcję wybieraną przez was i wszechświat. My zaś zapewniamy możliwość jej doświadczenia. Czy powinniśmy być za to obwiniani? Wypełniamy tylko naszą funkcję i także jesteśmy częścią wszechświata oraz ewolucji; w przeciwnym razie nie istnielibyśmy. Od początku czasu zawsze byliśmy obecni stanowiąc część scenerii kosmicznej ewolucji. Naszym celem jednak jest pełen rozwój racjonalnych oraz intelektualnych zdolności w celu generowania mocy, kontroli i panowania nad wszechświatem. Każdy z was potajemnie pragnie tego, co my posiedliśmy: mocy i kontroli nad materią. Pragniecie również umiejętności używania różnorodnych przejawień energii dla tworzenia dobrobytu, dostatku i przyjemności. Dlatego mówimy, że jesteście szatańsko naiwni.

Kosmiczny bunt umożliwia nam rozwijanie i odkrywanie innych aspektów ewolucji, istotnych dla zrozumienia tajemnicy istnienia. Za każdym razem, gdy odmawiacie postępowania według emocjonalnych i psychologicznych wzorców nie realizowanych z powodu posiadanych przez was moralnych i etycznych wartości, otwieracie się na doświadczanie buntu i negatywności. Dlaczego przejawiacie taką chorobliwą i niekontrolowaną tendencję do negatywności? Ponieważ bunt jest wewnątrz was i wymaga uwagi oraz wyrażenia go. My, jako władcy ciemności, przybyliśmy, by zdominować poziomy bardzo wysokiego kosmicznego buntu. Nasz wpływ i moc mają bardzo szerokie spektrum ewolucyjne. Mówimy wam o tym, byście mogli zrozumieć, że pragnienie mocy, posiadania i kontroli jest również w was samych. Zdarza się oczywiście, że niektórzy z was są tego świadomi oraz czują, że niewłaściwe jest karmienie tego rodzaju pragnień.

Próżność (pycha) stanowi narzędzie używane przez nas w stosunku do istot takich jak wy, znajdujących się na etapie ewolucyjnej poprawy stanowiącej właśnie rezultat waszego buntu. Nie powinniście być tak naiwni i myśleć, że znajdujecie się na Ziemi z powodu błędnych praw wszechświata. Każdy z was przyłączył wzorce dualnego zachowania i konsekwentnie jesteście podatni na bycie pod jego wpływem. W pewnych okolicznościach używacie filantropijnych parametrów skrywających się za domniemaną uczynnością, ale my wiemy, że jest to tylko projekcja ego, które pragnie być odbierane jako bardzo pomocne, gdy jest potrzebne. W innych sytuacjach, gdy wasze osobiste interesy są zagrożone, uaktywniacie egocentryzm stanowiący narzędzie kontroli i przyjemności. Jako istoty bardzo słabe, jesteście podatni na manipulację. Nie myślcie, że manipulacja jest nieświadoma. Stanowi ona mechanizm używany przez ego, by pokazać wam, w jakim miejscu ewolucji się znajdujecie. Jeśli rzeczywiście mielibyśmy ocenić wasz stan ewolucyjny, powiedzielibyśmy, że macie więcej tendencji negatywnych niż pozytywnych. Teraz zamierzamy opisać cechy osób, u których dominuje biegun negatywny:

1. Nie uznawanie istnienia Absolutnej Centralnej Mocy, czy inaczej Boga.

2. Akceptowanie tego, że istnieje tylko energia stanowiąca element pierwotny, którego celem jest wyrażanie nieskończoności form życia.

3. Przekonanie, że materia jest źródłem życia i tylko poprzez odkrywanie jej nieskończonych możliwości można zaspokoić fizyczne, emocjonalne, umysłowe i intelektualne potrzeby.

4. Akceptowanie praw wszechświata jako niezależnej dynamiki boskiej mocy i odkrywanie mechanizmów jej działania w celu kontrolowania tej mocy i zaspokojenia własnych ambicji oraz oczekiwań.

5. Przekonanie, że istnieje jedynie transformacja energii, a życie nie przejawia się poza jurysdykcją czasoprzestrzeni, w której żyjemy. Rozumienie, że koncepcja nieśmiertelności stanowi strategię psychologicznej i emocjonalnej manipulacji ludzi.

6. Przyjmowanie koncepcji mówiącej, że jesteśmy wolni, by robić to, czego pragniemy, ponieważ nie ma mocy najwyższej, która osądzałaby nasze działania.

7.

8. Uważanie, że niesmiertelność to rozwój technologiczny i naukowy służący zrozumieniu praw transformacji energii i tego, w jaki sposób zaadoptować ją, by stwarzać stałe warunki egzystencjalne.

9.

10. Przekonanie, że wszystko, co istnieje we wszechświecie służy odkrywaniu i wykorzystaniu jego źródeł i nieskończonych możliwości.

11. Uważanie, że każdy z nas ma moc stwarzania, stanowiącą naturalną konsekwencję naszego istnienia oraz że jesteśmy jedynymi, którzy nadają sens życiu.

12. Uznawanie koncepcji mówiącej, że Bóg to pragnienie stwarzania, rozwoju i bycia mechanizmem przedłużania gatunków oraz ewolucji; tworzenia lepszych warunków życia spełniających nasze potrzeby.

13. Przekonanie, że egoizm jest siłą motywującą, pobudzającą życie i działania tych, którzy żyją tylko dla siebie i którzy poszukują wyłącznie własnego dobrobytu, nawet kosztem cierpienia innych.

Oto główne cechy charakteryzujące istoty reakcyjne. Każdy z was powinien przyjrzeć się sobie w kontekście przedstawionych przez nas wstecznych parametrów a z pewnością będziecie zadziwieni.

Jako liderzy sił ciemności, możemy obiektywnie stwierdzić, że generalnie posiadacie tendencje do zła. Jeśli tak nie jest, to z jakiego powodu wasza planeta znajduje się w tak opłakanej i słabej kondycji? Dlaczego jest tyle niezgody i podziałów wśród osób zajmujących się rozwojem duchowym? Jesteście bardzo szlachetni, kiedy wasze osobiste interesy nie są zagrożone, ale w innych przypadkach przejawiacie nietolerancję i skłonność do manipulacji. Tego rodzaju zachowanie my katalogujemy jako „Ewolucyjny Cynizm”. Nie możecie jednak przyznać nam racji, ponieważ jesteście ofiarami własnej dumy, skąpstwa i hipokryzji. Nie jesteście w stanie zrozumieć, że wibrujecie na falach negatywizmu, ponieważ chcecie tego samego, co my:

Mocy, kontroli i nieograniczonej przyjemności.

Jeśli nie bylibyście buntownikami, nie znajdowalibyście się na planecie takiej jak Ziemia doświadczając wszelkiego rodzaju kłopotów i niedoli. Zapomnieliście, że jesteście panami i mistrzami swego przeznaczenia, że macie moc wyboru i stwarzania? Waszym celem jednak jest radowanie się przyjemnościami życia, a ponieważ wszechświat jest do waszej dyspozycji, używacie swojej inteligencji i niezbędnych źródeł, by to osiągnąć. Celem ciemnych sił jest projektowanie, kierowanie i nadzorowanie takich modeli postępu, dostatku i dobrobytu, które spełniają oczekiwania każdego. Jeśli dla realizacji musimy użyć jakiegoś rodzaju strategii, nie wahamy się, by to uczynić. Wszystko, co jest przeciwne naszemu programowi materialnego rozwoju i dobrobytu będzie kategorycznie stłumione. Czasami musimy ignorować specyficzne aspekty społeczne i planetarne, by osiągnąć nasze cele. Jesteśmy bardzo pragmatyczni i oczywiście kochamy dobrobyt oraz dostatek jednostek, które są częścią naszego systemu społecznego.

Dlaczego doświadczacie frustracji i ograniczeń w realizacji swoich celów? Dzieje się tak z powodu braku ducha buntu. Jeśli bylibyście przekonanymi i świadomymi buntownikami, nie doświadczalibyście emocjonalnych i psychologicznych konfliktów tak was przytłaczających i niszczących. Dlaczego w waszym życiu pojawia się tak wiele konfliktów, kłamstwa i chorób? Ponieważ występujecie przeciwko prawom życia i ewolucji. Wasi intelektualni, filozoficzni i polityczni ideolodzy przekazują wam oczywiście pewne etyczne i moralne archetypy; niewiele mają one jednak wspólnego z waszymi wewnętrznymi potrzebami, w których dominuje cynizm. Wasi liderzy stanowią doskonały symbol kodu buntu, ponieważ nieświadomie zintegrowali się w życiu z naszymi tajnymi kodami. Z tego powodu istnieje tak wiele niezadowolenia i społecznego niepokoju.

My stale bawimy się dualnością i jesteśmy ekspertami znającymi skutki, jakie nasze działania wywołują w pewnych okolicznościach. Zanim zaczniemy ingerować w ewolucję jakiejś cywilizacji, dokonujemy badań i wyczerpującej analizy jej ewolucji oraz możliwości przyszłego rozwoju. Potajemnie wprowadzamy nasze wsteczne kody w określone jednostki, które ze względu na swój profil ewolucyjny są w stanie z nimi się zintegrować.

Jeśli nie istniałby bunt, nie miałyby miejsca sytuacje wielkich transformacji cywilizacji o stałej skłonności do stagnacji i upadku. Zatem bunt stanowi kosmiczny mechanizm uaktywniający procesy transformacji. Transformacja, którą promujemy, nie podąża w kierunku negatywności będąc narzędziem przeciwnym kosmicznym prawom. Stanowi ona raczej przetwornik tych praw dla naszych ewolucyjnych potrzeb. Dlaczego istnieje kosmiczny bunt? Stanowi odpowiedź na niemożność zintegrowania się z paradygmatami ewolucyjnymi, które nie spełniają naszych osobistych potrzeb. Z jakiego powodu my ukierunkowani jesteśmy na biegun negatywny? Ponieważ wszechświat, jako struktura ewolucyjna, wymaga tego dla zrównoważenia samego siebie. Dlaczego jesteśmy władcami ciemności? Ponieważ reprezentujemy świadome oddzielenie od wszystkiego, co nie jest weryfikowalne na podstawie obserwacji i naukowego eksperymentu.

W ciemności nocy możecie patrzeć na niebo usiane nieskończoną ilością gwiazd, galaktyk, gwiazd nowych, supernowych i innych struktur kosmicznych. W ciemności matczynej macicy dojrzewa życie, by światło nie mogło go uszkodzić. W ciemności nocy radujecie się przyjemnościami seksualnymi zasypiając następnie, by znów naładować swoje ciała ujemnymi jonami. W ciemności nocy fotony są wprowadzane w lądy, lasy i jeziora waszej planety, by następnie mogły odżywiać wasze ciała fizyczne i uaktywniać metabolizm. W ciemności odnajdujecie odzwierciedlenie swej słabości i przerażenie w związku z myślą o tym, że w waszym wnętrzu mogą być ukryte kody buntu. W ciemności nocy uaktywniacie swoją prawą półkulę mózgową otwierając się na nieskończone możliwości twórcze. W ciemności nocy przywołujecie ciemne siły, by zdobywać moc, inteligencję i możliwość zaspokajania pragnienia istnienia w świecie zmysłów i interakcji z materią. To właśnie w ciemności nocy popełniacie odbiegające od normy, złe czyny. Jesteśmy władcami ciemności stale obecnymi w waszej ewolucji i stanowiącymi alternatywę doświadczania tego, co było dla was zawsze zakazane.

Dlaczego macie niosącą poczucie winy i chorobliwą tendencję do tego, co zakazane? Dzieje się tak z powodu kosmicznej ewolucji. Macie prawo do popełniania błędów i zrównania się z tymi paradygmatami ewolucyjnymi, które najbardziej odpowiadają waszym osobistym interesom. My myślimy, że jesteście materialistami przebranymi za istoty światła, które poszukują aktualnie dokładnie tego samego, co my, jednak poprzez odmienne mechanizmy. Dlaczego być posłusznym kosmicznym prawom, których nie wybieraliśmy, a które zostały obwieszczone dla istot będących reprezentantami Absolutnej Centralnej Mocy, której nie uznajemy? Ta refleksja jest siłą napędową uaktywniającą pierwszy kod buntu, którą stosowaliście od początku czasów. Dlaczego? Ponieważ tendencja do buntu jest najbardziej dominującym aspektem waszej osobowości. Jest to ciemność, która anonimowo rządzi waszym istnieniem w nieświadomy sposób. Ale wy maskujecie ją jako tak zwane duchowe, moralne i etyczne zasady promujące wyższy poziom życia, komfortu, przyjemności i dostatku.

Niegodziwe tendencje stanowią część waszej ewolucji. Zostały jednak zganione i zdyskwalifikowane przez społeczność światła. My służymy wyłącznie naszym osobistym interesom, a nasza kosmiczna koncepcja ewolucji i istnienia jest przeciwieństwem koncepcji prezentowanej przez społeczność światła. Ta służy domniemanej Absolutnej Mocy Centralnej stanowiącej źródło wszechświata i wszystkiego, co istnieje. A komu ty służysz? My mówimy, że służycie waszym ego i temu systemowi, który satysfakcjonuje wasze ambicje, pragnienia kontroli oraz przyjemności. To ważne, by zrozumieć, że Ziemia stanowi centrum reedukacji i ponownej integracji istot przejawiających znaczne tendencje do zła. Jesteśmy narzędziem równoważenia planu nauki studiowanej przez was w słynnej ziemskiej szkole, którą my potajemnie manipulujemy. Manipulacja ta stanowi odpowiedź na wasze ewolucyjne potrzeby doświadczania buntu, niegodziwości i zniszczenia. Uwielbiacie na przykład uaktywniać mechanizmy wściekłości, zanieczyszczającej i niszczącej wasze niższe ciała negatywnymi energiami. Zaś przyczyną tych negatywnych energii jest frustracja spowodowana niezdolnością zaspokajania swoich pragnień i oczekiwań bez żadnych ograniczeń. Co stanowi przyczynę tego, że negatywność tak zintegrowała się z waszym życiem? Jest nią buntownicza natura, którą macie w genach jako naturalną konsekwencję waszej głębokiej tęsknoty za przyjemnością, dominacją oraz kontrolą życia i ewolucji.

Wszystkie historyczne wydarzenia, które przyczyniły się do drastycznej zmiany kursu waszej ewolucji, stanowiły odpowiedź buntu i tęsknoty za wolnością. Jeśli nie mielibyście wolnej woli, nie moglibyście odczuwać uczucia wolności za każdym razem, gdy wybieracie doświadczanie nieskończonych możliwości życia i ewolucji. Ćwiczenie wolności pobudza was do badania skutków biegunowości, stanowiącej mechanizm, oferowany przez ewolucję, by móc wyrazić swoje indywidualne ambicje. Jesteście dziećmi buntu, który zintegrowaliście jako alternatywę w stosunku do ewolucji. Jeśli nie istniałby bunt, nie istniałaby możliwość odkrywania, czego tak naprawdę pragniemy. Niegodziwość, jako wtórny skutek buntu, stanowi projekcję ego wtedy, gdy jest się uwięzionym w jurysdykcji moralnych i etycznych zasad nie wyrażających wolności wyboru. Jesteśmy władcami ciemności, którzy używają negatywnej energii, by kontrolować cywilizacje i światy takie jak wasz. Fascynuje nas moc i możliwość kontroli, którą badamy eksperymentując z istotami takimi jak wy. Charakterystyczna dla was egzystencjalna niepewność pozwala nam infiltrować waszą ewolucję i uaktywniać w waszych umysłach kody buntu. Myślicie, że powinniśmy być za to obwiniani? Stanowimy opcję przez was wybraną, by doświadczać negatywności, chorobliwie was ciekawiącej i niosącej tyle przyjemności. Istniejemy, ponieważ jesteśmy częścią ewolucji wszechświata. W przeciwnym razie nasza obecność nie byłaby na kosmicznej scenie konieczna.

HISTORYCZNA DOKUMENTACJA KOSMICZNEGO BUNTU

Zapraszamy was do obejrzenia naszych historycznych zbiorów, a zwłaszcza wydarzenia ukazującego paradygmat buntu. Zalecamy byście się odprężyli i ulokowali w pokoju, w którym znajdują się nasze historyczno-ewolucyjne archiwa. Sekwencja ta wydarzyła się w kosmicznym czasie wiele eonów temu, wy jednak zapomnieliście o niej. Jeśli jesteście gotowi, możemy wyświetlić odpowiednią dla was wszystkich projekcję. My już jesteśmy dostrojeni do tej sekwencji, a wy musicie tylko pozwolić sobie wejść w nią tak, jakby działa się ona w obecnym momencie. Nie znajdujecie się już tam, gdzie myślcie, lecz w pokoju historyczno-ewolucyjnym sił ciemności. Nie powinniście jednak niczego się obawiać, ponieważ jesteście naszymi gośćmi honorowymi. Odprężcie się i cieszcie wyświetlaną projekcją.

Znajdujemy się w strefie głębokiej ciemności, w której unosi się nieskończona ilość małych przezroczystych kul – światów dualności. Te światy, czy planety, zamieszkane są przez nieskończoną ilość istot posiadających niezależność i wolną wolę. Stopniowo zaczynają się budzić z głębokiego snu. Wraz z nimi, ze swego snu, czy inaczej mówiąc stanu energetycznego zawieszenia, budzi się również wszechświat. Przeminęło wiele eonów, podczas których życie w światach dualności pozostawało w ciszy czasów, oczekując na rozpoczęcie nowego cyklu ożywienia. Istoty stopione w masie niezróżnicowanej świadomości zaczynają budzić się i przypominać sobie swoją indywidualność i wolną wolę. Każda z nich obdarzona jest mocą stwarzania nowych okoliczności oraz wyrażania własnych pragnień i ewolucyjnych potrzeb. Pomimo, że wszystkie budzą się jednocześnie, prezentują odmienne tendencje. Część z nich odczuwa potrzebę odkrycia oraz doświadczenia swojej niezależności i wolnej woli w światach, w których jest to możliwe. Inne mają potrzebę poczucia, że są częścią Absolutnej Centralnej Mocy i poszukiwania środków połączenia z tym właśnie źródłem. Wszystkie cząstki zindywidualizowanej świadomości łączy jednak chęć bycia niezależnym oraz posiadanie wolnej woli.

Następuje proces kosmicznego przebudzenia. Życie zaczyna rozprzestrzeniać się z zawrotną prędkością w całym wszechświecie. Powstają światy znajdujące się w stanie równowagi i optymalnego rozwoju ewolucyjnego dla ich mieszkańców. Istoty podróżują poprzez strefy relatywnego czasu poszukując takich światów, które pozwolą im rozwijać twórczy potencjał i kontrolę nad energią. Oczywiście, istnieje pewnego rodzaju współpraca wśród wielu istot pozornie poszukujących tego samego. Część z nich czuje i wierzy, że kosmiczna struktura ma swój określony cel, podczas gdy inne myślą, że nie istnieje żadna specyficzna przyczyna. Następuje więc naturalny podział i rozbieżność pośród istot, ponieważ część z nich odczuwa chęć doświadczania dualności oraz badania życia i ewolucji w oparciu o naukowe podstawy. Wszystkie istoty zamieszkujące liczne obszary wszechświata łączy jednak wspólny mianownik, a mianowicie niedostatek poczucia tożsamości. Pomimo, że wywodzą się z tego samego ewolucyjnego źródła, są różne, co powoduje występowanie u nich odmiennych tendencji. Niektóre myślą, że źródło ich pochodzenia jest boskie. Prezentują wizję, zachowania i wartości różne od przejawianych przez istoty, które wierzą, że żadne boskie źródło nie istnieje, a wszystkim rządzi wyłącznie mechanizm ewolucji oraz transformacji energii. Odmienna wizja życia i ewolucji powoduje podział pomiędzy istotami. Gdzie tkwi przyczyna powstawania tych odmiennych wizji? Jest nią wolna wola. Ewolucyjne rozbieżności narastają osiągając punkt rodzenia się uczuć wrogości oraz zerwania wcześniej istniejącej współpracy.

Wielkie Centralne Słońce, jako siła kierująca twórczą energią we wszechświecie, rozpoczyna promieniowanie ewolucyjnymi archetypami mającymi moc harmonizowania sytuacji agresji pośród istot o zróżnicowanych tendencjach. Wszechświat potrzebuje, by jego program ewolucyjny był realizowany poprzez wkład wszystkich istot. Problem polega na tym, że w tej sytuacji nie istnieje pomiędzy nimi żaden punkt zbieżności. Wówczas Wielkie Centralne Słońce wzywa reprezentantów dwóch ewolucyjnych nurtów, by ustanowić pomiędzy nimi porozumienie mające na celu ochronę kosmicznego planu ewolucyjnego. W otoczeniu czuje się napięcie kreujące swego rodzaju warstwę, istniejącej pomiędzy nimi, gęstej energii. Wówczas Wielkie Centralne Słońce zwraca się do nich:

– Witam wszystkie zindywidualizowane świadomości, które zgromadziły się tutaj, by negocjować pakt o nieagresji. Wezwałem was, by rozwiązać kosmiczny konflikt i odnaleźć pomiędzy wami punkt zbieżności. Każdy z was jest emanacją mojej twórczej mocy żeglującą w światach ewolucyjnego doświadczania dla wypełnienia planu kosmicznej ewolucji. Każdy ma moc wolnej woli i niezależności działania, które powinny być używane z pełną świadomością jakiemu celowi służą. Każdy z was jest przeze mnie ukochany, jednak prezentowane przez was różnice koncepcyjne powodują konflikt we wszechświecie i niezbędne jest znalezienie rozwiązania tego problemu. Cóż takiego odróżnia was od innych? Co sprawia, że myślicie, iż wasza wizja jest właśnie tą właściwą? Teraz przedstawiciele dwóch ewolucyjnych nurtów mogą zaprezentować swoje kryteria.

Grupa reprezentantów źródła i spójności z Absolutną Centralną Mocą przedstawia swoje kryteria z perspektywy boskiej wizji, ustanawiając potrzebę zrozumienia i przestrzegania kosmicznych praw rządzących porządkiem w kosmosie. Czują oni głęboką potrzebę połączenia z Absolutną Centralną Mocą jako źródłem ochrony, dostatku i szczęścia. Mimo, że ewidentnie również kierują się osobistymi interesami, by osiągnąć szczęście w sferze wszystkich swoich oczekiwań, pragną doświadczyć światów dualności z płaszczyzny zgody i współpracy.

Następnie przemawiają reprezentanci drugiej strony, którzy poszukując tego samego, uważają, iż nie muszą akceptować posłuszeństwa jakiejś wyższej mocy, która mogłaby ograniczyć ich niezależność i wolną wolę. Argumentują to w następujący sposób: dlaczego ograniczać naszą niezależność i wolny wybór? Mogłoby to spowodować zawężenie naszego badawczego potencjału twórczego. Z jakiego powodu kreować mit boskości kontrolującej nasz potencjał twórczy, potrzebę kontrolowania oraz odczuwania przyjemności? Czas jest wieczny, energia jest nieskończona, a ekspresja życia i ewolucji stanowi część sekwencji rządzącej przeznaczeniem wszechświata. Dlaczego więc mamy akceptować istnienie Absolutnej Centralnej Mocy, która może ingerować w nasze życie?

Na zakończenie Wielkie Centralne Słońce zwraca się do nich tymi słowami:

– Jako że wszechświat zbudowany jest w oparciu o dualność, dajecie kształt i życie obydwu biegunom, które od teraz będą w nim obecne. Pomimo, że duch buntu istnieje w obu biegunach, niektórzy z was wybierają stanie się częścią boskiego planu ewolucji, inni zaś służbę własnym interesom. Wszechświat potrzebuje, by obydwa bieguny współistniały stanowiąc mechanizm równowagi i ewolucyjnych sposobności. Od teraz będziecie działać jako dzieci światła i władcy ciemności, którzy zaakceptowali nadzór biegunowości nad ewolucją we wszechświecie. Czasami niezbędne będzie, by dominował biegun pozytywny innym razem zaś negatywny.

Po tych słowach zapanowała głęboka cisza, która jak niewidzialna siła opanowywała wszystkich obecnych niosąc poczucie tożsamości i pokrewieństwa z którymś z dwóch biegunów. W tym momencie istoty pojęły, że dokonały wyboru w kwestii swojej odpowiedzialności w ramach gry ewolucji z możliwością wymiany ról, kiedy o tym zdecydują, bez jakiegokolwiek wykluczania. Czasami mogą wspierać wibrację bieguna pozytywnego, a w innych momentach stać się częścią bieguna negatywnego. Wszystkie istoty zrozumiały, że posiadają moc wyboru i niezależności, by to zrealizować. Był to wielki, ustanowiony na początku czasu kosmiczny pakt, który wiecznie będzie kontynuowany.

Teraz my, władcy ciemności, pytamy was czy w nieskrępowany sposób używacie waszej wolności wyboru i niezależności? Który z biegunów wspieracie w obecnym momencie? Czy jesteście tego świadomi, czy oszukujecie samych siebie, by czuć się bardziej komfortowo ze swoim ewolucyjnym cynizmem? Jesteśmy tu, by sprawdzić waszą integralność, ponieważ to właśnie jest naszym głównym zadaniem.

źródło: http://www.sm.fki.pl/index.php?nr=Kod_Kosmicznego_Buntu

Reklamy

22 lipca 2011 - Posted by | fragmenty ciekawych książek - polecam

1 komentarz »

  1. Pewnie prędzej czy później czlowiek w końcu odkryje na przekór wszystkim doktrynom religijnym,że nie ma dobra i zła.A wszystko pochodzi z jednego źródła ciekawe jaką ścieżką wtedy podąży i jakich wyborów dokona?

    Komentarz - autor: alteazgwiazd | 25 kwietnia 2012 | Odpowiedz


Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: