Alaneiz's Blog …Gwiezdne dzieci…

strona poświęcona ,,duchowej,, stronie życia..

Integracja polaryzacji

Integracja polaryzacji oznacza uwzględnienie dwóch przeciwieństw. W naszym wszechświecie „gra dla ewolucji duszy” nazywa się Integracją Polaryzacji i po to jesteśmy tutaj, aby połączyć te dwa przeciwieństwa, światło i ciemność.
tapety_widoki105
Światło może być opisane jako uczucie miłości, radości, szczęścia i wszystkie emocje związane z wyższymi czakrami. Ciemność można określić jako lęk, gniew, wina, wstyd i wszystkie emocje związane z niższymi czakrami.

Światło reprezentuje „nagrodę”, radość, szczęście, rozkosz. Ciemność reprezentuje „nauczkę”, wyzwanie. W ramach lekcji, musimy nauczyć się wartości emocjonalnego / fizycznego bólu oraz emocji strachu i gniewu.

Współczucie jest celem gry. Współczucie to punkt integracji, środkowy punkt z dwóch przeciwieństw. Kiedy dusza osiąga prawdziwe współczucie, to czuje akceptację dla obu stron, nie osądzając czy jest dobra czy zła. Osiągnięcie współczucia lub integracji oznacza, że ​​dusza widzi wartość i w Świetle i w Ciemności, i zdecyduje się mieć je w równych częściach, jako części siebie.

Każda dusza w tym wszechświecie uczestniczy w grze Integracji polaryzacji w celu osiągnięcia duchowej ewolucji i ostatecznego ponownego połączenia z Boskim Stwórcą, źródłem wszystkiego, co jest.

Jednym z wielkich wyzwań w grze Integracji biegunowości jest znalezienie wartości w Ciemności. Ciemność jest jak budynek szkoły, a klasy są jak lekcje na których pragniemy dowiedzieć się, jak osiągnąć równowagę w nas samych.

Innym wielkim wyzwaniem jest nasze przekonanie, że chcemy pozostać w Świetle. Światło jest jak miejsce na urlop na tropikalnej wyspie. To jest ucieczka od stresu i napięcia duchowego wzrostu. Nigdy nie można tam pozostać, ponieważ pobyt w świetle będzie polaryzacyjny do ekstremum.

Przystąpienie tylko do jasnej lub tylko ciemnej strony prowadzi do stagnacji wzrostu duchowego. Eliminuje również zdolność do prokreacji w formie fizycznej  przez co jest się częściowo zamkniętym emocjonalnie. Potrzeba równowagi obu biegunów, aby móc rozmnażać się bez problemu.

Aby osiągnąć nasz cel, wszyscy odgrywają role, które są ciemne i role, które są lekkie. W przeciwnym razie, nie mogą integrować, bo nie mają doświadczenia z tych przeciwieństw.

Osiągamy nasz duchowy rozwój poprzez wcielenia w różnych planetarnych szkołach. Są Planetarne szkoły o różnym stopniu wolnej woli, a tym samym zapewniają różne poziomy inicjacji. Ziemia jest planetą szkoły o całkowitej wolnej woli, umożliwiając tym samym duszom wcielającym się tutaj doświadczyć pełnego zakresu ich dzieł i wyborów. Planety z tym stopniem wolnej woli nazywane są „wielkimi eksperymentami.” Istnieją tylko dwie inne w naszym wszechświecie.

My, mieszkańcy Ziemi, osiągnęliśmy już koniec naszej gry. Teraz musimy otworzyć nasze banki pamięci, aby przypomnieć sobie zasady tej gry.

Mamy kody współczucia w naszym DNA i większych narzędzi wymiarowych, które zostały nam dane, abyśmy mogli osiągnąć współczucie. Nibiru powrócił by wzniecić te uśpione kody i otworzyć naszą pamięć.

Czy możemy osiągnąć integrację? Wybór należy do nas, a jeśli to zrobimy, nasza planeta będzie się wznosić i reszta świata tak samo.

źródło: http://www.nibiruancouncil.com/html/3earths.html 

tłumaczenie Miaune 

 

 

Reklamy

3 sierpnia 2013 - Posted by | duchowa świadomość

Brak komentarzy.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: