Alaneiz's Blog …Gwiezdne dzieci…

strona poświęcona ,,duchowej,, stronie życia..

Pierwsza Ziemia – Lyra (Gwiazda z Systemu Vega)

 

Dzięki wspaniałym poświęceniem się ze strony mojej mamy w przetłumaczeniu tekstu ze strony

http://www.nibiruancouncil.com/html/3earths.html mogę z gorącym sercem polecić poniższy artykuł całkowicie pochodzący z powyższego źródła. Tłumaczenie Miaune imagesCA2LNYXF

Pierwszą była ziemia w konstelacji Lyra – jaka jest historia jej powstania i upadku?

Odpowiedź jest w książce, „Jesteśmy Nibiruans”.

Dawno temu, zanim czas jaki znamy się zaczął, Założyciele Wszechświata,  wysoko rozwinięte dusze, które już ukończyły wiele uniwersalnych gier, jako bogowie stwórcy, postanowili stworzyć własny wszechświat.

Spotkali się w dwunastu, zadając sobie pytanie, jaką „grę” wybrać, aby stworzone dusze mogły się rozwijać, gdy powstanie nowy wszechświat, co w duchowej ewolucji  jest pragnieniem każdej duszy.

W końcu, po długich rozważaniach, wybrali grę znaną jako „Integracja polaryzacji.” Ta gra jest jedną z wielu z opracowanych przez Boskiego Stwórcę. Polega ona na integracji Światła i Ciemności, aby doświadczyć wszystkiego, co on / ona doświadczył.

Gdy wybór został dokonany, wiedzieli, że muszą pozyskać indywidualistów z doświadczeniem w tej grze, aby pomóc duszom w rozwoju w nowym wszechświecie. Osobnicy, którzy zgodzą się, by stać się jej częścią zobaczą przez to jej zakończenie.

Założyciele wysłali więc wezwanie do wszystkich wszechświatów, do wszystkich dusz, które ukończyły co najmniej jedną grę Integracja polaryzacji. Ich połączenie zostało odebrane przez dziewięćdziesiąt jednostek, dusz wysoko rozwiniętych, które niedawno ukończyły tę grę i szukały innego miejsca do pracy, aby kontynuować swoją duchową ewolucję. Ta grupa dziewięćdziesięciu składała się z czterdziestu pięciu Carians i czterdziestu pięciu Felines.

Przybyli oni do obecnego Wszechświata i na spotkaniu z Założycielami zaczęli ustawiać grę. Grupa dziewięćdziesięciu wybrała jednego przedstawiciela spośród siebie aby zasiadła w Radzie i działała jako łącznik pomiędzy ich grupami i założycielami . Wybraniec jest znany nam jako Devin. Devin (prawdziwe nazwisko jest Devaine) był patriarchą grupy (rodziny) Feline.

Jako nowy dom, Carians dostali planetę w gwiazdozbiorze Oriona, podczas gdy Felines dla siebie miały planety w konstelacji Lyra.
 
Tak więc grupa dziewięćdziesięciu została podzielona i udała się na swoje planety, aby rozpocząć grę. Carians miało stanowić Ciemność a Felines Światło.

Przez wieki, obie grupy rozwinęły fizyczną formę, w którą mogli się wcielić, by móc żyć na powierzchni ich planetarnych domów. Obie utworzone czyste (królewskie) linie w swojej rasie ciągle rosły. Przez wieki, poprzez mieszańców z innych form życia na ich planetarnych domach stworzyli nową rasę istot. A potem, kiedy ta nowa rasa stała się uznanym elementem ich społeczeństw, Carian / Gady przybyli do konstelacji Lyra i skolonizowali sąsiednią planetę Feline / ludzi. W ten sposób, byli gotowi do pierwszego eksperymentu wielkiej integracji. Nazywamy to „Pierwszy Wielki Ziemski Eksperyment”.

Ten pierwszy wielki eksperyment występował na planecie w 3D, takiej samej jak ziemia i to był dom  ludzi /kotów. Jako że ich technologia postępowała ludzie/koty nauczyli się, jak tworzyć tunele czasoprzestrzenne i dokonywać podróży kosmicznych. Wkrótce obie rasy podróżowały w przestrzeni kosmicznej, odwiedzając nawzajem swoje planety.

Obie grupy zostały ponownie połączone, ale dotyczyło to już wielu nowych ludzi, a właściwie ich potomstwa. Z czasem obie linie królewskie  zaczęły się mieszać aranżując małżeństwa dla tworzenia przymierza. Wszystko szło dobrze do pewnego czasu.

Poprzez mieszanie ras, powstały nowe rasy i wkrótce rozwinął się system kastowy. Była rodzina królewska, kasta kapłańska, naukowcy i wojskowi. Pozostała część populacji składała się na kastę robotników.

Nie jest jeszcze do końca jasne, jak to wszystko się stało, kto doprowadził do nieporozumienia między dwoma rodzinami królewskimi, które było przyczyną Pierwszej Wielkiej Wojny Galaktycznej, ale wiem jedno: to był brak porozumienia dotyczący szczegółów w komunikacji z udziałem kilku uczestników. Ktoś porozumiał się z  kimś innym w związku z czymś, ale zaniedbał uzgodnić wszystkie szczegóły. Powiedziano mi, że przybył w sprawie sojuszu. To nie było do ​​końca jasne, brakowało szczegółów umowy. Więc uczucia zostały zranione, co zaprowadziło do braku zaufania a następnie steamroll* z Ludzi / kotów przypuścił pierwszy atak na ich gadzich sąsiadów.

 

Cofając się trochę w czasie, przed Wielką Galaktyczną Wojną, było kilka drobnych wojen obu dynastii na małą skalę. Tak mi powiedziano, kiedy mój ojciec Shimabala i ojciec Jehowahs ‚, Cobazar zginęli. Wszyscy byliśmy nieopierzonymi nastolatkami, gdy nasi ojcowie zginęli. Aż do tego czasu byliśmy bardzo blisko siebie.

Przywołałam sobie wspomnienia odwiedzania Jehowah w jego ulubionej jaskini i wspólną wielogodzinną zabawę. Te wspomnienia są pełne ciepłych, kochających uczuć. Teraz, gdy przyjmujemy obowiązki przywództwa jesteśmy natychmiast przeciwstawiani sobie do pewnego stopnia, chociaż wojna, która zabiła naszych ojców skończyła się i moje małżeństwo z Jehowah jest częścią, która cementuje przymierze, które przynosi pokój dla naszych rodzin. I mimo, że wybuchnie kolejna wojna, nie walczymy ze sobą, starając się zachować swoje osobiste połączenia ze sobą pomimo chaosu, który trwa wokół nas.

Druga Ziemia – Plejady


Druga ziemia w Plejadach – – – co stało się z tą planetą i jakie są dowody jej zniszczenia? Odpowiedź jest w książce, Jesteśmy Nibiruans.

Nadszedł koniec pierwszej wojny galaktycznej, po zniszczeniu naszej planety, mój brat Devin, ja i Jehowah uciekliśmy razem z dużą grupą ludzi w jednym z naszych ostatnich pozostałych gwiezdnych statków, Pelegai.

W końcu osiedliliśmy się w nowej gromadzie gwiazd później nazwanych Siedem Sióstr, Plejady. Żyliśmy na tym statku i spędzaliśmy dużo czasu na założeniu kolonii na powierzchni planety. Nazwaliśmy nasz nowy dom Avyon po swojej praojczyźnie. To była piękna błękitna planeta, podobnie jak nasza poprzednia, z dwoma słońcami.

Życie się rozwijało i my także. Miasta zostały zbudowane, cywilizacje przychodziły i odchodziły. Ostatecznie pozostawiliśmy planetę tym, którzy przyszli z nami. Zostaliśmy Starożytnymi dla nich, oryginalnymi założycielami naszej cywilizacji na tej planecie. Ale jak zwykle, z czasem fakty zostały wypaczone tak, że pisana historia nie odzwierciedlała rzeczywistych zdarzeń.

Z czasem ta planeta stała się znana w całym kosmosie i inne cywilizacje przybywały w odwiedziny, niektórzy po prostu z ciekawości lecz inni z programem podboju. Mieszkańcy planety rozwinęli się do poziomu podróży kosmicznych, trochę bardziej niż jesteśmy dzisiaj. Rozwinęli się bez chorób i różnic społecznych,  stworzyli jednolity rząd, ale była to prawie mentalność ula. Każdy myślał i działał jako jeden, ale w swoich działaniach nie wyrażał ciemnej strony swojej natury. Oni wyrażali tylko jaśniejszą stronę, ponieważ to było normą społeczną.

Nastąpiła duchowa stagnacja, ze względu na powstrzymywanie ciemnej strony, męskiej strony i nie używania trzech niższych czakr. W rezultacie, na poziomie nieświadomości duchowej wywoływało to współzawodnictwo tych, którzy byli ich całkowitym przeciwieństwem. Należało coś zrobić z tym zatrzymanym rozwojem.

Na początku zaczęto mówić o pokoju, ale szybko uświadomiono sobie, że więcej zyskają przejmując planetę, niż starając się współpracować z rasą ludzi, nie mogli zrozumieć ich życia.

Minęło wiele lat, ale z czasem ich prawdziwy program został ujawniony dzięki wysiłkom ruchu oporu. Gdy tylko słowo zostało wyeliminowane i wszystkie próby negocjacji nie powiodły się, ludzie przypuścili pierwszy atak, próbując odpędzić ten wyścig od swojej planety. W nieustannych wysiłkach, aby odeprzeć wroga udało się zniszczyć planetę. Ocaleni uciekli do wielu miejsc w galaktyce i na ostatecznie ustalone kolonie na innych planetach.

Trzecia Ziemia – Plejady (Nasza obecna ziemia)

Ta ziemia, na której obecnie żyjemy – jaka przyszłość nas czeka? Jaki jest większy obraz i plan na przyszłość? Odpowiedzi są w książce, Jesteśmy Nibiruans.

 

Tak jest dzisiaj, w tym procesie wznoszenia się. Pierwsze dwie ziemie nigdy się nie wzniosły. Wierzę, że wielu z nas dziś na tej ziemi uczestniczyło w jednym lub w obu poprzednich eksperymentach. I ze względu na wiedzę zgromadzoną z naszych poprzednich doświadczeń z powodzeniem wzniesiemy Ziemię, ludzi i planety.

Czego brakowało nam wcześniej, to współczucia i akceptacji innych, różnych od siebie. Dowiedzieliśmy się, że polaryzacja do światła i ciemności nie pozwalają nam odczuwać współczucia i utrzymania pokoju. Tylko poprzez włączenie światła i ciemności w nas i odpowiadające im zjawiska w naszej rzeczywistości, będziemy mogli wypełnić Trzeci wielki eksperyment z powodzeniem w takt planety i wszystkich ras zaangażowanych, znacznie dalej niż zaplanowano rozwój duchowy.

 

 

*Steamroll – zwrot nieprzetłumaczalny – brak takiego słowa w jakimkolwiek słowniku – podobne słowo steam-roller oznacza walec parowy.

 

 

Reklamy

3 sierpnia 2013 - Posted by | duchowa świadomość

Brak komentarzy.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: