Alaneiz's Blog …Gwiezdne dzieci…

strona poświęcona ,,duchowej,, stronie życia..

o mnie…

 

 

Ezoteryką zajełam sie parę lat temu.. Zresztą pojecie -ezoteryka -to bardzo szeroki temat.. Mój ma malutki zakres pracy nad sobą samą, nad moimi własnymi doznaniami i światem ,który mnie otacza..

Moją pasją od zawsze były -duchy..

Byłam nimi zafascynowana  ale i bałam sie ich obecności… Nie rozumiałam dlaczego tak sie dzieje dlatego w pewnej chwili swojego życia zaczełam dażyć do tego aby dowiedzieć się wiecej czemu tak się dzieje i skąd moja fascynacja tematem.

istota świetlana

Od dziecka czułam energie ale nie będąc świadoma świata ,który mnie otacza przypisywałam wszystko własnym uczuciom i z nimi często walczyłam..

 Nie rozumiałam też zasad rządzących tym światem.. reakcji ludzi ,podłości i rywalizacji…

Czasem patrzyłam na świat , na zdarzenia i nie potrafiłam zaakceptować w sobie tego co widzę.. co mnie otacza… W wiekszości byłam samotnikiem.. Wędrowałam w samotności po lasach ,parkach i pochłaniałam sercem obraz natury … zestrajałam sie z tym..

Pewien okres mojego życia ściągnął mnie w rzeczywistosć fizyczną.. Zresztą uważam ,że tylko tak mogłam zaakceptować owe doswiadczenia w tym wymiarze były mi potrzebne  do zrealizowania celów mojej duszy…

 Było to trochę -burzliwe życie i przez pewien chaos wewnetrzny i próbę zrozumienia stanu swojej duszy weszłam na drogę poznania –  zaczełam podążać drogą  ,,rozwoju duchowego,,

 Czułam potrzebę odnalezienia czegoś… co powoduje u mnie dyskomfort uczuciowy…. To była potrzeba serca ,potrzeba zagłebiania sie w wiedzę ,w istotę istnienia ,w swiat energii ,w prawdziwy świat ,który jest po za zasięgiem naszych fizycznych zmysłów..

Parę lat zajeło mi zaznajamianie sie w temacie jakim jest ,,rozwój duchowy,,

 Fascynacja ,,innymi światami,, pogłębiała się coraz bardziej w trakcie nauki ,pozyskiwania wiedzy z książek ,ciekawym artykułom jakie pozyskiwałam z internetu oraz niesamowitym ludziom ,których na swojej drodze spotykałam..

Dopiero w trakcie nauki zrozumiałam ,że wszelkie metody ,ktore stosują ,,inni,, są bardzo dobre ale … nie daja mi tego do czego dąży moja dusza..

 Postrzegam świat troszkę inaczej.. Czuję go inaczej.. Książki poświęcone tematyce reinkarnacji duchowej dały mi to pragnienie głebszego zaznajomienia sie z owym tematem..

Poszłam w tym kierunku – w kierunku pracy z regresją inkarnacyjną oraz duchową.

Odnalazłam w tym siebie i rozwijam to w miarę swoich możliwością z każdym dniem w tu i teraz.

Dzieki całej zdobytej wiedzy (a to jest naprawdę skrawek co w tym życiu udało mi sie zdobyć) zrozumiałam dlaczego nie rozumiem ,,praw rządzących owym światem,, dlaczego nie znam sposobów wyrażania siebie poprzez złość ,zawiść lub mściwość.. i nie rozumiem takiej formy realizowania siebie..

Uciekłam z miasta na ziemię ,która była miejscem moich ostatnich 3 inkarnacji.. Zaczełam analizować siebie ,poznawać siebię i pracować nad sobą najlepiej jak potrafiłam

Wszelkie moje doswiadczenia , drogę ducha i proces przemiany świadomości… (we fragmentach) zamieszam tutaj –  niech będą one dla tych ,którzy tego potrzebują -inspiracją do pracy nad samym sobą ,do zagłębiania sie w istotę naszego istnienia…. istnienia kazdego z nas …

 Ten blog poświęcam wszelkim istotom … przede wszystkim ,,gwiezdnym dzieciom,, ktore tu na ziemi zagubiły swoją tożsamość poddając sie doświadczeniom tego wymiaru.. Poddając sie prawom świata ziemskiego i zawężenia świadomości ,ktora w tym wymiarze .. jest nierozłączną cześcią wcielenia i doswiadczania ,,bycia w tu,,…

Zapraszam też do odwiedzin strony poświęconej pracy z regresją http://regresje.pl/

Tam zamieszczane są terminy warsztatów o tematyce rozwojowej, spotkania z regresją inkarnacyjną w polsce i za granicami naszego kraju oraz spotkania z medytacją przy akompaniamencie gongów, mis oraz kamertonów.

pozdrawiam

alaneiz

Reklamy
%d blogerów lubi to: