Alaneiz's Blog …Gwiezdne dzieci…

strona poświęcona ,,duchowej,, stronie życia..

,,walk-in,,

Od jakiegoś roku moją uwagę przykuwają dwa bardzo ważne dla mnie zagadnienia:  jedno z nich jest tematem –pamięci wdrukowanej a drugi temat krąży wokoło tak zwanego walk-in czyli przejęcia ciała fizycznego przez istotę nie pochodzącą z ziemi albo nie związaną z ziemią na zasadach jakie ogólnie panują tutaj dla dusz doświadczających tego wymiaru..

Samo miejsce to którym jest mój blog jest takim moim małym światem za którego ścianą kryje się pamięć innego świata i uczucia mojego bycia ,,dzieckiem gwiazd,, i bycia istotą która tu na ziemie przybyła ze swoim celem do zrealizowania.. a samo doświadczenie tego wymiaru ma swój ściśle określony powód.. jestem w trakcie odkrywania siebie na nowo poprzez to życie i to wcielenie..

 Co jakiś czas zatrzymuję się nad tym zagadnieniem ,,pamięci wdrukowanej a także walk-in , które nie daje mi spokoju i postanowiłam teraz trochę bliżej się nad tym zastanowić i zgłębić w temacie..

Myślę ,ze dla Tych z Was którzy czują swoją ,,misję,, i czują siebie innymi istotami z innej przestrzeni galaktycznej mogą w tym –co tu zamieszczę odnaleźć jaką część swojej prawdy .. a może i odnaleźć pamięć która da im to właśnie poczucie –spełnienia w poszukiwaniu drogi ,,zrozumienia,,

 

W opracowaniu tego materiału pomogły mi osoby – Kubuś , Miaune i Cryto – tłumaczenia z języka angielskiego -za co bardzo im dziękuję…

                                               wprowadzenie

Fragment Księgi Hidden Mysteries Joshua David Stone Walk-in:  

Joshua David Stone

Walk Ins — Walk-in to rozszerzenie duszy, lub osobowości, którzy przejmują ciała dorosłego człowieka, który zdecydował się opuścić swoje ciało fizyczne. Djwahl Khul powiedział mi, że jest to zdarzenie, które nie pojawiały sie bardzo często w historii tej planety. Jednak mają one miejsce znacznie częściej ostatnio ze względu na niesamowite zmiany, które ta planeta przechodzi zbliżając sie do nowego wieku (nowej ery). Djwahl powiedział, że są aż milion walk-in na tej planecie w tym czasie. 

Ważne jest, aby wyjaśnić, że proces ten jest zazwyczaj regulowany i kontrolowany na poziomie duszy. Rozszerzenie duszy, lub osobowości, które wychodzi z ciała zwykle nie ma świadomości procedury. Zwykle jest to dusza, która podjęła decyzję, chociaż w niektórych rzadkich przypadkach osobowość zażądała tego. 

W większości przypadków nowych walk-in, którzy przejmują ciało nie mają także świadomości tej zmiany. Okres przejściowy może trwać od trzech miesięcy do sześciu lat, zanim wszystko wyjdzie na jaw. Jest to zazwyczaj bardzo niepokojące dla ciała emocjonalnego walk-out, ponieważ jest to proces, w czasie którego dzielimy się ciałem fizycznym z inną istotą przez jakiś okres czasu, a w wielu przypadkach walk-out nie jest świadomy tego, co się dzieje. 

Istoty, na wszystkich poziomach i stanach świadomości mogą wcielać się i nie ma ograniczenia dla istot szóstego wymiaru, zgodnie z informacjami, jakie otrzymałem od Djwhal Khula. Walk-in wchodzi w nowe ciało fizyczne tylko wtedy oczywiście, kiedy walk-out zgodził się na to na poziomie duszy. 

Drugim ważnym składnikiem jest to, że dusze, lub wyższe ja i duchowi przewodnicy wcielających się (walk-in) i walk-out (opuszczających ciało) mają poczucie, że fizyczne pojazdy są wystarczająco silne a emocjonalny pojazd wystarczająco stabilny dla efektywnej pracy procesu . Taki transfer jest bardzo podobny do dużych zabiegów chirurgicznych na poziomie eterycznym. Zespoły duchowych przewodników pomagają w transferze. Jest to bardzo delikatna procedura.

 

Bardzo ważne jest, aby zwrócić uwagę na różnicę między wejściem a posiąściem (opętaniem): posiąście (opetanie) jest włamaniem do aury osoby i może spowodować, że istota żyjąca w tym ciele zostanie wykopana na zewnątrz. […] Większość posiąść (opętań) jednak nie powodują w wychodzącej jednostce wyrzucenia z jego ciała. Jest to bardzo rzadkie i myślę, że straszne, jeśli masz duchową wiarę i poczucie własnej osobistej mocy, i tak długo jak nie jesteś uzależniony od narkotyków lub alkoholu. 

Pojęcie „walk-in jest czasem trudne do uwierzenia dla ludzi. Jeśli myślisz o tym, każdy jest walk-in w pewnym sensie, każdy jest walk-in w tym sensie, że każdy wchodzi w ciało dziecka. Jedyną różnicą jest to, że walk-in wchodzi częściej do ciała dorosłego człowieka aniżeli do ciała niemowlęcia. 

Walk-in zostanie, aby przejść całą fazę dzieciństwa, która na pierwszy rzut oka brzmi całkiem nieźle. Djwahl powiedział mi jednak, że bycie walk-in nie jest bułka z masłem. To jest tak samo traumatyczne przeżycie dla istoty, która wchodzi, jak dla istoty, która wychodzi. Walk-in, w pewnym sensie, przejmuje część karmy walk-out – zarówno karmę pochodzącą z fizycznego pojazdu jak i wszystkie wspomnienia mózgu walk-out, które pozostały z walk-in. Częścią obowiązków nowego walk-in jest zachowanie równowagi i oczyszczenie osobistej karmy, która został pozostawiony przez podmiot, który odszedł. W większości przypadków istota, która odeszła była bardzo przygnębiony i miała myśli samobójcze lub był świeżo po poważnym wypadku. Nowa jednostka wchodzi do wcześniej istniejącego kompleksu małżeństwo, dzieci i przyjaciele.

Ponieważ wspomnienia mózgu są pozostawione przez walk-out w fizycznej strukturze mózgu, walk-in jest w stanie funkcjonować w taki sposób, że żona lub mąż i rodzina mogą nie zdawać sobie sprawy z tego, że nie mają do czynienia z tym samą istotą. Będą oni w większości przypadków zauważać duże zmiany, ale będą oni przypisać je do zmiany postawy, a nie zmiany Istoty.

 

Od momentu wejścia w ciało walk-in nie są świadomi, w prawie wszystkich przypadkach, że są walk-in, dlatego, że posiadają wszystkie wspomnienia mózgu walk-out (istoty, która wyszła z ciała), są zdezorientowani przez jakiś czas, ale również maja poczucie, że są, gdzie być powinni

 

Djwahl powiedział mi, że mistrzowie wstąpienia nie są zwykle zaangażowani w ten proces. To jest coś więcej niż przewodnik duszy i ducha oraz rozwinięta dusza, która podjęła taką decyzję. W momencie, kiedy zaszła podmiana, walk-in żyje normalnym życiem. Motywacja do służby na planecie będzie zależała od jego poziomu duchowej ewolucji.

Jeśli się nad tym zastanawiasz, to walk-in (wyjście) jest raczej wskazane, bo jeśli jednostka chce opuścić ciało fizyczne, to wstyd marnować fizyczny pojazd, jeżeli ktoś inny może wykorzystać go do rozwoju duchowego. Jednakże, decydują się na taki wybór tylko bardzo śmiałe dusze i rozwinięte dusze, bo nie jest to łatwa i efektowna droga. Ten okres historii na planecie Ziemia jest tak ekscytującym czasem w sensie duchowym, że wiele istot jest gotowych wziąć na swoje barki karmę i ryzyko tylko po to, aby być częścią tych wydarzeń. Fizyczne ciała wszelkiego rodzaju podmiotów są na wagę złota w tym okresie czasu.

Faktyczny momentu wymiany występuje zwykle podczas snu. Osoba, która ma zamiary samobójcze może rozważyć walk-out jako lepszą alternatywę, jeżeli oczywiście naprawdę jest to jej (czy jego) czas, aby opuścić swoje ciało.

Chcę podkreślić, że walk-in nie są mistrzami wzniesienia. Są to rozwinięte dusze które ciągle jeszcze są w karmicznym kole narodzin i śmierci , znajdują się na różnych poziomach wtajemniczenia oraz świadomości duchowej. Lord Maitreya, który wszedł w ciało Jezusa podczas chrztu, nie byłby nazywany walk-in. Ezoterycznym terminem na ten proces, w którym dwa podmioty, w pewnym sensie, dzielą to samo ciało jest „usuwanie się w cień”.

W późniejszym terminie walk-in może zacząć pamiętać, że on lub ona jest w walk-in. To może być traumatycznym przeżyciem emocjonalnym. Wchodzenie może być jeszcze dodatkowo utrudnione, ponieważ transfer często ma miejsce podczas poważnej choroby lub doświadczeń bliskich śmierci wychodzącego (walk-out). Walk-out jest tak naprawdę przekazującym swoje ciało innej duszy, aby używała go zamiast pozwolić mu umrzeć z przyczyn naturalnych lub zniszczyć poprzez samobójstwo.

W okresie przejściowym w trakcie wymiany pojawiają się bardzo tak samo często problemy ze zdrowiem fizycznym, jak i problemy emocjonalne. Bardzo często na poziomie podświadomości, jest jakby walka ego, która odbywa się pomiędzy walk-in (wchodzącym) a walk-out (wychodzącym). Dusza lub Wyższe Ja, są świadomi tego procesu, ale do czasu kiedy osobowość w procesie ucieleśniania nie jest świadoma tego, co się dzieje, może być to bardzo mylącym i bardzo bolesnym procesem. Wszystkie włókna duszy muszą być całkowicie usunięte z każdej komórki ciała fizycznego oraz systemu czterech ciał i zastąpione włóknami duszy przychodzącej istoty. Można go porównać do poważnej operacji serca.

Po przejściu okresu dostosowawczego walk-in dosłownie rozpoczyna nowe życie. Walk-in wydają się być wysoko rozwiniętymi naturami, choć są wyjątki. Walk-in zwykle nie przebudzają się same i nie zdają sobie sprawy z faktu, że są one walk-in, do czasu aż ich nauczyciel duchowy im tego nie powie, co się dzieje i co się będzie działo z coraz większą częstotliwością. To, co także pomaga w procesie przystosowywania, to fakt, że jednostka miała dużo czasu, aby przygotować się do tego wydarzenia na płaszczyźnie wewnętrznej.

W czasie, kiedy wymiana ma miejsce, odbywa się to w okresie jednej nocy, kiedy całe ciało fizyczne śpi. Dusza, duchowi przewodnicy oraz wyspecjalizowany zespół walk-in i walk-out ekspertów przewodników duchowych przeprowadza metafizyczną operację wyślizgu jednej duszy rozwiniętej z ciała fizycznego i wślizgnięcia w nie nowej.

Dopiero w ostatnich dwóch lub trzech dziesięcioleciach, zjawisko walk-in tak naprawdę rozrosło się. Wcześniej, było to znacznie rzadsze zjawisko. Djwahl powiedział mi, że ten wzrost walk-in będzie trwał przez następne dwadzieścia do trzydziestu lat, a następnie rozpocznie się stopniowe zmniejszanie się i ponownie stanie się ono mniej powszechne.

Tłumaczenie pochodzi ze strony
http://www.greatdreams.com/walkin.htm

Tłumaczyła Kubuś

materiał rozszerzony o następne tłumaczenia pochodzace z tej samej strony w linkach poniższych..

 są to przeżycia kolejnych Walk-in –       polecam

https://alaneiz.wordpress.com/walk-in/wprowadzanie-w-cialo-pamiec-latham-dennis/

https://alaneiz.wordpress.com/walk-in/wywiad-z-walk-in-elohim-myarea-kelemeria-cz-1/

https://alaneiz.wordpress.com/walk-in/wywiad-z-walk-in-elohim-myarea-kelemeria-%e2%80%93cz-2/

https://alaneiz.wordpress.com/walk-in/wywiad-z-walk-in-elohim-myarea-kelemeria-cz-3/

https://alaneiz.wordpress.com/walk-in/nazywam-sie-shaari-jestem-kobieta-pozaziemskiego-ukladu/

*************************************************************************************

dla mnie nieodłączną też i częścią tego doświadczenia jaką jest ,,walk-in,, i oczywiście nie tylko tego – jest skorzystanie z możliwości pamięci wdrukowanej..  sama czuję że niejednokrotnie korzystałam z tej metody poznania doświadczeń ziemskich i nie tylko ziemskich… ale w chwili obecnej nie jestem jeszcze gotowa aby to opisać i wytłumaczyć.. na podstawie własnych doświadczeń i pamięci.. ale oczywiscie jeżeli tylko zbiorę ten materiał opublikuję to tu.. na blogu

poniżej w linku zamieszczam fragment z ksiązki Cannon Dolores i sesji hipnotycznej z Philem na której owy temat z ,,pamięcią wdrukowaną,, został poruszony.

https://alaneiz.wordpress.com/pamiec-wdrukowana/

***********************************************************************************************

pokrewne tematy ,ktore juz kiedyś poruszałam na tym blogu zamieszczę w poniższych linkach dla chętnych poczytania o moich przemyśleniach a także pewnych koncepcjach czy pojęciach z mojego poziomu postrzegania

https://alaneiz.wordpress.com/2010/12/29/gwiezdna-lamiglowka-cz-2/

Reklamy

1 komentarz »

  1. Poruszony przez Ciebie temat wydaje się bardzo ciekawy. Pierwszy raz słyszę o czymś takim jak „walk-in” i z tego co opisałaś wydaje się bardzo interesujące, z chęcią przeczytam więcej na ten temat 🙂

    http://pokojzzabawkami.pl

    Komentarz - autor: pokojzzabawkami | 11 grudnia 2014 | Odpowiedz


Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: