Alaneiz's Blog …Gwiezdne dzieci…

strona poświęcona ,,duchowej,, stronie życia..

Wprowadzanie w ciało – Pamięć – Latham Dennis

I unosiłem się w ciemności, czarny jak smoła. I nie wiem jak mam tam wejść i dlaczego, i nie wiem ile czasu minęło. Ale miałem świadomość, że istnieję i mam dorosłych rodziców. To jeden z najtrudniejszych elementów do wyjaśnienia. Nie byłem świadomy ciała, ale wiem, że miałem dorosłych rodziców. To nie było przerażające. To nie było nic. Tak jakby tylko upływający czas. Wydawało się, że właśnie na mnie mrugnął.

Nagle zobaczyłem jasne światło. Patrzyłem w dół z tyłu głowy na małe dziecko siedzące tyłem do mnie. Jego ręce zajmowały się czymś, co miał między nogami. Miał na sobie niebieski kombinezon i koszulkę w kratę z krótkim rękawem i blond włosy. Pamiętam, że patrzyłem na dziecko w drapieżny sposób, jak lew podchodzący do nieznajomego dziecka.

Dziecko znieruchomiało. Następnie odwróciło się i spojrzało na mnie. Skoncentrowałem się na jego niebieskich oczach, patrzyło na mnie. To było naprawdę tajemnicze. Podobały mi się zmieniające się w oczach błyskawice i smugi. Oczy stały się wielkie jak leciałem do nich. Potem znowu na chwilę zrobiło się  ciemno, a kiedy znowu widziałem, byłem tym dzieckiem bawiącym się małym czerwonym samochodzikiem na podłodze między nogami. Słyszałem bulgotanie i spojrzałem w górę. Widziałem pomarańczowe krewetki gotujące się w szklanym dzbanku na piecu. I wiedziałem, że są to krewetki, i nie wiedziałem. Wydawało się, że cała wiedza znikła szybko i musiałem się uczyć na nowo, ale nigdy nie zapomniałem, jak wszedłem do ciała. Miałem wtedy chyba osiemnaście miesięcy.

W tym czasie mieszkaliśmy na trzecim piętrze fabryki kawy w Cincinnati, w stanie Ohio. Kiedy patrzyłem na dziecko, byłem poza oknem w kuchni, co najmniej trzydzieści stóp nad ziemią.

Kiedy miałem czternaście lat, powiedziałem mojej mamie, co się stało. Powiedziała mi, że nigdy więcej mam o tym nie mówić. Powiedziałem to mojej siostrze, ale tylko spojrzała na mnie pobłażliwie, jak większość ludzi. Mam pięćdziesiąt dwa lata, a pamiętam, jakby to było wczoraj.

Moja obecna żona mi nie wierzy i mówi, że prawdopodobnie mam duszę, która nie chce tego ciała. Nie wiem, w co wierzyć.

Wierzę, że mam jakieś zdolności parapsychiczne, choć nie wiem jak z nich korzystać. To dzieje się samo. Kiedy coś ma się zdarzyć czuję pobudzenie nerwowe, zazwyczaj wiem gdy ktoś umiera, czy ma się coś strasznego zdarzyć. Kiedy byłem żołnierzem w Wietnamie, czułem jakby przewody elektryczne zostały podłączone do mojego ciała na całą noc. Miałem wartę w punkcie obserwacyjnym, każdy mój nerw był czujny i powiedziałem im, że mamy zostać zaatakowani. Myśleli, że mi odbiło, ale w ciągu czterech minut od mojego ostrzeżenia zostaliśmy zaatakowani przez przeciwnika.

Pewnej nocy, obudziłem moja drugą żonę ze snu i powiedziałem jej, aby zadzwoniła do brata w Denver, ponieważ coś się stało. Nigdy nie myślałem o nim. Słabo go znam. Zadzwoniła później i dowiedziała się, że on kilka godzin wcześniej miał wypadek samochodowy i był w szpitalu. Przeżył.

Widziałem duchy w dwóch przypadkach, ale poza tym moje życie jest całkiem normalne. Ja po prostu nie jestem w stanie wyjaśnić pamięci wchodzenia w moje ciało i dlaczego właśnie to pamiętam.

<dlatham@seidata.com> Latham Dennis
tłumaczyła  Miaune

Reklamy

Brak komentarzy.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: