Alaneiz's Blog …Gwiezdne dzieci…

strona poświęcona ,,duchowej,, stronie życia..

Wywiad z Walk-in Elohim Myarea Kelemeria –cz 2

tłumaczyła Miaune                                                    Walk-in: Kelemeria Myarea Elohim


                                                        Pytający: A.L., Salem Center New Age

 

                                                      

                                                      część 2

Pyt.: Po co tu przyszłaś?

Po uzyskaniu zintegrowania, największym wyzwaniem jest pokazać, że niebo może być na ziemi, jak w ciele. Wniebowstąpienie niekoniecznie świadczy o pójściu „w górę”, chodzi o połączenie z najwyższą sferą duchową i połączeniu jej z ziemią.

 Pyt.: Co byś powiedziała ludziom, którzy mówią, że „wchodzenie w” to oszukiwanie a nie prawo i jest wbrew woli Boga, i że jest to coś, co po prostu nie powinno być zrobione?

Przede wszystkim należy pamiętać, że to wszystko jest umówione, i że jest to porozumienie pomiędzy dwoma duszami. Wszystko, co robimy w najwyższej i najlepszej zgodzie jest dziełem Boga, ponieważ wszyscy jesteśmy Bogiem. Wybraliśmy różne role i różne ścieżki. Spędziłam dużo czasu na myśleniu o tym, zanim weszłam. Miałam szczęście, bo przyszłam z całą pamięcią.

 Pyt.: Co to znaczy mieć całkowitą pamięć?

Pamiętam jak było, zanim weszłam, jak również korzystam z banku pamięci poprzedniej właścicielki.

Pyt.: Czy doświadczenie walk-in było trudne dla twego męża, czy dostosował się do nowej i zmienionej Ciebie?Czyż nie było to prawdziwe wyzwanie dla niego?

 Tak. Ale nie zapominajcie, że jak stajecie się integralną duszą, to jest to suma różnych części siebie. Dlatego też nie jestem zupełnie inna. Niektóre z aspektów mnie zmieniło, a inne nie.

Pyt.: Kogo uważasz za rodziców, tych galaktycznych czy z Ziemi?

Wszyscy oni są moimi rodzicami. Wszystkie wspomnienia, które były w tym ciele, zanim przyszłam wciąż są częścią mojego dziedzictwa i tego, kim jestem.

Pyt.: Czy Twoi rodzice galaktyczni mają podobne problemy z dziećmi jak rodzice na Ziemi?

To jest znacznie bardziej proste. Nie mamy przeszkody w postaci emocjonalnego składnika. Idziemy przez nasze życie zupełnie inaczej. To nie jest tak jak ktoś przechodzi przez trudne lata nastoletnie, ponieważ oni przeszli je tysiące lat temu. Technika uczenia się i edukacji młodych ludzi jest podobna do szkoły zawodowej, gdzie dzieci mogą uczyć się rzeczy, którymi są zainteresowane i pokrewne naturze. Dziecko nie stara się przypodobać rodzicom. Rodzice są zadowoleni i szczęśliwi, kiedy ich dzieci robią postępy w rozwoju i oświeceniu. Zachęca się i chwali, gdy uda im się w jakimś obszarze życia. Robią wszystko, aby ich dzieci były szczęśliwe. Dbają o siebie, ponieważ każde dziecko jest uważane za Boga i część Boga. Widzisz, tam dzieci nie są kłopotem. Edukacja i inne rzeczy są bardzo ważne i nie stanowią problemu. Każdy chce być wykształcony, mieć powodzenie i radość ze wszystkiego, co uda im się zrobić.

 Pyt.: Czy często widzisz swoich galaktycznych rodziców, braci i siostry? Gdzie oni są?

Nie widzę ich teraz często, bo wzięłam to długoterminowe zadanie. Żyją na terenie Siriusa B. Większość moich braci i sióstr widzi naszych rodziców często, bo tam mieszkają.

 Pyt.: Czy obchodzicie święta lub coś podobnego?

Tak, ale trochę inaczej. Cieszymy się z tworzenia Federacji, i uniwersalnego serca, itp.

Pyt.: Skąd jest Elohim?

Oni są, tam gdzie spotykają się dwa Wielkie Centralne Słońca. Elohim powstały jako posłańcy Boga. Były stworzone z archaniołów i innych istot z innych systemów planetarnych. Nie było wstępujących mistrzów w tym czasie.

Pyt.: Czy to prawda, że Jezus jest Elohim?

Tak, było także kilku innych, takich jak święty Franciszek, Matka Teresa, Gandhi, Maria. Jezus przyjął ludzką postać. Nazywał się Joshua, co oznacza Boga. Na Ziemi stał się Bogiem-człowiekiem. Był niebem i ziemią w ciele. Jednak przed Jezusem był także Mojżesz.

Pyt.: Kim był człowiek o imieniu Jahwe?

Jahwe jest Bogiem, lub jakimś aspektem Boga. Jahwe jest wyższym aspektem, niż powiedzieć Jehowa. Jahwe jest formą energii kosmicznej.

Pyt.: Kim był Lucyfer?

Lucyfer był upadłym Aniołem. Nie ma negatywny lub pozytywny, to po prostu wybór. Zdecydował się iść w inną stronę. Lucyfer był pierwotnie wstępującym. Jednakże nie poszedł z prądem jak wszyscy inni, a tym samym stał się buntownikiem.

Pyt.: Czy Elohim był kiedykolwiek w sprzeczności z Greys, Plejadan, itp.

 Istnieją grupy, spotkania i komisje, i to wszystko. Prostowaliśmy Szaraków i wszystkie porwania. Nie zrobią już tego nigdy więcej.

Pyt.: Co z hybrydowymi (pół-człowieka pół-szary) dziećmi?

 Zostały one osiedlone na innej planecie. Stworzyliśmy dla nich miejsce do życia.

 Pyt.: Nie sądzisz, że hybrydy będą chciały wrócić na Ziemię?

 Nie mogę oddychać tu na Ziemi, więc nie pozostaną tutaj. Mają zupełnie inne DNA. Reticulans nie potrzebują tak dużo tlenu, tak jak ludzie.

Pyt.: Czy hybrydy będą chciały zobaczyć drugą połowę swoich rodziców?

 Cóż, to nie jest tak proste. Nie wszystkie wyglądają bardziej ludzko. Niektórzy tak, ale wielu nie. Niektóre z nich wyglądają bardziej na szaraka. Mogą chcieć w pewnym momencie życia wrócić, tyle, że w przyszłości. Ta planeta naprawdę jest ich. Pyt.: Czy kiedykolwiek widziałeś mieszańca? O tak.

Pyt.: Ile lat mają teraz?

 Cóż, to wszystko zaczęło się w 1950 roku, więc oznacza to, że niektóre z nich mogą mieć 40 i 50 lat.

Pyt.: Jak komunikują się istoty na Twoim statku?

Komunikują się telepatycznie, lub wykorzystują światło języka, bardziej znane jako język galaktyczny. Brzmi bardzo dziwnie.

 Pyt.: Jaki jest twój statek?

Jest o kształcie eliptycznym. Jest na mim dużo istot światła. Spożywamy mannę, która jest źródłem składników odżywczych i światłem dla nas. Statek został zamówiony przez Federację Galaktyczną. Przydzielono mnie do niego około 1000 lat temu.

 Pyt.: Czy znasz jakiś szaraków?

 Znam kilku, ale nie trzymam się z każdym. Nie mają one wiele ciepła.

Pyt.: Czy szaracy są humanoidalni?

 Tak.

 Pyt :. Czy większość ras jest humanoidalnych?

 Tak. Znacznie więcej niż połowę. Oczywiście są też rasy gadów i inne.

Pyt.: Jakie są rasy gadów?

 Są dziwne. Jest trudno dla nie-humanoidalnych mieszać się z ludźmi. Mają wiele różnych sposobów działania, sposobów jedzenia, itp.

Pyt.: A Sirianie, czy są oni humanoidalni?

 Tak, ale trzeba pamiętać, że są to mieszanki ras ze sobą.

 Pyt.: A Arkturianie?

Są to istoty światła z piątego wymiaru i są człekokształtne.

 Pyt.: Każdy wydaje się lubić Plejadan. Czy nigdy nie słyszałaś nic złego o nich?

Oni wykręcają się, jak Barbara (Marciniak) mówiła w swojej książce o Ziemi, że kiedy przekazywano informacje pogmatwali nasze DNA. Ogólnie rzecz biorąc, wielu ludzi w całym wszechświecie mają różne perypetie z ludźmi z Plejad, Lira, Syriusz itp.

Pyt.: Czy każda grupa ET wierzy w Boga?

 Większość tak. Jeśli uważasz, że jesteś Bogiem, to nie ma oddzielenia.

 Pyt.: Czy grupy ET wpływały na rozwój człowieka?

 Tak. Przed rozpoczęciem doświadczeń tutejsza rasa humanoidalna wyglądała inaczej. Jak rozumiem, w celu stworzenia nowej rasy, oni pomieszali małpę i neandertalczyka. Zrobili to przez wydobycie jajeczek i tego typu rzeczy. Przy okazji, większość była wykonywana na Atlantydzie. Niektóre doświadczenia nie udały się tak, jak zaplanowali.

Pyt.: Więc grupy ET przyczyniły się do rozwoju ludzkości.

Tak. Nie należy też zapominać, że kiedy Atlantyda się rozpadła, ludzie rozeszli się we wszystkich kierunkach.

Pyt.: Czy zatem można powiedzieć, że różne rasy i kolory ludzi są wynikiem pochodzenia z grupy ET?

 Oczywiście, nie ma wątpliwości. Dlatego każdy jest inny.

Pyt: Czy ewolucja Darwina jest prawdą?

Nie bardzo. Ze względu na ingerencje ETs.

 Pyt.: Czy ludzie ewoluują od podstawowych form życia?

 Nie. Oryginalne istoty na Ziemi już miały formę humanoidalną. Należy pamiętać, że było wiele eksperymentów robionych tutaj na tej planecie.

Pyt.: Dlaczego dzielimy się DNA z szympansami?

Cóż, oczywiście były różne eksperymenty. Niektóre nie całkiem wyszły. Niektóre z nich poszły za daleko, z tego, co widziałam.

Pyt.: Dlaczego niektórzy Szaracy porywają jednych ludzi, a innych nie?

 Oni szukają istot, które są bardzo niewinne, lub tych, które nie są rozwinięci duchowo. Są wyraźnie kierowani przez wysoce rozwinięte istoty. Chcą odzyskać utracone ciało emocjonalne. Czuli, że planeta była idealna dla nich i ich potrzeb. Ale pamiętaj, że Szaracy zatrzymali proces porwań. Mają zakończyć ten eksperyment i zmienić swój styl życia lub wchodzić do innych ciał ludzkich, aby przeżyć emocje tak jak ja.

Pyt.: Co się stało w czasie 11:11?

Solara przekazał takie informacje. Jedenaście drzwi zostaną otwarte w okresie do roku 2012. Te drzwi pozwalają ludziom do zapoznania się z innymi wymiarami. To jest eteryczny sposób łączenia mostem różnych wymiarów. 11:11 był początkiem, aby zapamiętać, kim naprawdę jesteśmy. To naprawdę zaczęło się w 1987 roku. Drzwi są wymiarem, w którym czas nie istnieje. Gołąb przyszedł i uczynił to dostępnym, by połączyć się z domem. To pozwala istotom przynieść niebo na ziemię.

 Pyt.: Czy mamy wolną wolę i perpetum mobile tu na Ziemi teraz?

Tak. Zostały one przekazane nam przez ETs.

 Pyt.: Co z otwarciem gwiezdnych wrót?

Zapamiętaj, że gwiezdne wrota są już otwarte. Jesteśmy przy ich aktywacji, aby Ziemia miała należne jej miejsce wśród innych systemów planetarnych Federacji. Oczywiście, to jest bezpośrednią odpowiedzią dla ludzi z tej planety. Mamy nadzieję, że są oni podniesieni wibracyjnie, mądrzy i otwarci w pełni swego potencjału.

 Pyt.: Niektórzy zastanawiają się nad channelingiem?

 Uważaj, z kim kanałujesz. Do najbezpieczniejszych należy kanał twojej Wyższej Jaźni. Tu wiesz, że możesz zaufać.

 Pyt.: Jaki jest najlepszy sposób by zamanifestować nowe rzeczy w swoim życiu – afirmacja, wizualizacja, itp.?

Napisz, co chcesz, aby się zdarzyło, zapisz wszystkie szczegóły i przygotuj się na to, co ma się stać. Bądź gotów na to, co chcesz. Im więcej pracy włożysz w swoje pragnienia, tym szybciej rzeczy zamanifestują się dla Ciebie. Upewnij się, czego naprawdę chcesz, bo to przyjdzie. Jeśli trzymasz się dalej myśli o strachu i nędzy, to wszystko dostaniesz. Ale jeśli będziesz pracować nad swoimi zagadnieniami, to przyjdzie szybko do Ciebie.

 Pyt.: Co ludzie starają się robić, kiedy medytują?

Aby być całością, i uzdrowić siebie. Fajnie jest robić OOBE, ale jest jeszcze lepiej zrobić duszę podróżującą. W ten sposób można ominąć plan astralny, w którym mogą być zniekształcenia. Dowiesz się, kiedy trafisz do wyższych sfer. Uważaj, aby nie zablokować się w płaszczyźnie astralnej. Jest wiele latających rzeczy, tak, że trzeba rozglądać się dookoła.

 Pyt.: Dlaczego jest tak wielu ludzi zamkniętych na związek z Bogiem, nie potrzebują tego?

 Zapomnieli, że oni sami są Bogiem. Jeśli honorujesz siebie jako Boga, zamiast myśleć, że Bóg jest poza tobą, to jesteś w lepszej sytuacji. Któregoś dnia uznaj siebie jako Boga, a nie będziesz miał tego problemu. Nie szukaj guru lub innych oświeconych, gdy jesteś istotą Boga. Umieść swoją wiarę w sobie i swojej pracy, a nie w kimś.

Pyt.: Co się stanie z naszą cywilizacją, kiedy tylu na tej planecie zaczyna budzić się i stawać się oświeconym?

Pojawi się wiele obaw. To się zaczyna dziać już teraz. To oczywiste, jak przemoc, strach, wojna, itd. Jeśli ludzie nie zajęli się tymi rzeczami, to będzie uderzać w nich mocno. Ludzie przechodzą przez fazy początkowego zaprzeczenia, ponieważ mają do czynienia z nową rzeczywistością. Ludzie będą widzieć siebie takimi, jakimi naprawdę są. Istotne będzie, aby działać wspólnie. Ważne jest również prosić o pomoc w chwili przejścia albo z uzdrowicielem, bodyworker lub terapeutą, jak również czytać książki „Kryon” Lee Carroll i „Asystent Medycyny Programu Mistrza”.

 Pyt.: Czy większość ludzi jest tutaj, aby być nauczanym bezpośrednio przez Boga, czy pośrednio?

Większość ludzi będzie uczyć się w sposób pośredni. Są to zazwyczaj małe rzeczy, jak wtedy, gdy ktoś przychodzi do twojego życia, lub gdy dobre rzeczy dzieją się w twoim życiu. Książka Celestyny Prophesy mówi, że nie ma zbiegów okoliczności. Jak jesteśmy razem tworzymy wspólnie. To naprawdę do nas należy korzystanie z możliwości, które są odkryte i nam objawione. Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za to, co dzieje się z nami i na naszej planecie.

Reklamy

Brak komentarzy.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: