Alaneiz's Blog …Gwiezdne dzieci…

strona poświęcona ,,duchowej,, stronie życia..

Wywiad z Walk-in Elohim Myarea Kelemeria cz.1

Wywiad z Walk-in
Elohim Myarea Kelemeria – pełna wersja

tłumaczyła Miaune

Notatka prasowa: 

Kelemeria wygląda tak jak nikt inny. A kiedy mówi, ma taki zabawny bostoński akcent, że wielu z nas jest rozbawionym. Ale nawet jeśli Kelemeria wygląda i mówi jak normalny człowiek, jest bardzo niezwykłą osobą. Ona nie jest stąd. Ona jest walk-in. Ma tu coś szczególnego do zrobienia.

Rozmowa odbyła się w piątek, 30 czerwca 1995 roku w jej domu na przedmieściach Bostonu. Przez prawie dwie godziny rozmawialiśmy na wiele tematów. Oto wyniki tej fascynującej dyskusji.

                                                        Walk-in: Kelemeria Myarea Elohim
                                                        Pytający: A.L., Salem Center New Age

Pyt.: Jak można zdefiniować, czym jest walk-in, co się dzieje, gdy ktoś w ten sposób wchodzi?
Dusza zazwyczaj kończy doświadczenie w tym życiu, kiedy osoba umiera. Ale w niektórych wcieleniach kończy pracę wcześniej. Ogólnie, doświadczenie z walki-in jest umową między dwiema duszami na poziomie eterycznym. Czasami jest to zrobione przed wejściem duszy do ciała. Umowa została zawarta z innym walk-in. Jest to po prostu kolejny sposób na przedostanie się na tą planetę. W moim przypadku, zapytano mnie i zgodziłam się to zrobić na podstawie określonych kryteriów.  Nie byłam zainteresowana i nie miałam chęci do takiego wejścia. Byłam całkowicie zadowolona z pobytu tam gdzie jestem.

Pyt.: Czy pamiętasz swoją umowę?

Oczywiście, przybyłam tu z całą pamięcią. Wiele walk-in nie, dlatego oni po prostu czują się dziwnie. Oni nikogo nie znają. To jest jak lądowanie w szczerym polu. To jak pojechać do obcego kraju nie znając języka i zwyczajów innych niż to, co się przeczytało. Czujesz się jak ryba bez wody. Naprawdę nie ma porównania, to tak jakby się cofnąć w czasie.

Pyt:. Dusza, która była w tym ciele wcześniej zakończyła swoją pracę?
Tak. Zaczęła robić to, co zawsze robiła. Kontynuowałam to, kiedy weszłam. Jej prawdziwa miłość była po innej stronie. Jej prawdziwa miłość mogłaby mieć zejście, albo ona mogła pójść wyżej, aby zobaczyć go ponownie. Odeszła do niego.

Pyt.: Więc umarł czy wstąpił wcześniej?
Tak, wstąpił. On jest teraz wniebowstąpionym mistrzem. Jego praca jest zbyt ważna, by zstąpić na Ziemię w tym czasie. Zdecydowali, że najlepiej byłoby dla niej, aby mogła znaleźć kogoś do pomocy w przejściu. Wtedy właśnie nastąpiła wymiana.
Pyt.: Kiedy weszłaś w nowe ciało dla Ciebie, czy była tam jakaś pamięć komórkowa, która pozostała w ciele?
O tak! Pamięć osoby jest nadal w organizmie. A co ona nie ukończyła mam teraz do końca dla niej przerobić, wszystkie negatywne wzorce i pozostałe rzeczy. Plus to, że muszę zająć się własnymi zadaniami. Jest to ciekawe wyzwanie starać się dla dwóch różnych osób jednocześnie.

Pyt.: Co z przyjaciółmi sprzed 3 lat?.
Wiedzą, że się zmieniłam. Powiedziałam im o wszystkim. Powiedziałam im, że nie jestem tą samą osobą, i że nie znają mnie tak jak kiedyś. Niektórzy ludzie po prostu odeszli z mojego życia, bo nie mogli sobie z tym poradzić. Kiedy się zmieniasz nowi ludzie wchodzą do twojego życia. Przyjaciele, których mam teraz, których poznałam w ciągu ostatnich kilku lat są zupełnie innymi osobami, nie znałam ich wcześniej.
Niektórzy  po prostu nie mogą sobie z tym poradzić, kiedy mówię im, kim jestem. Oni żyją w strachu. Jak mają się ustosunkować do czegoś takiego? Mówię im, że nigdy nie byłam na tej planecie. Nigdy nie miałam ziemskiego pochodzenia. Jestem teraz zintegrowana w tym ciele, więc jestem teraz człowiekiem. Moje ciało jest ziemskie. I nigdy nie będzie całkowicie ludzkie. Mam jednak całkowicie zintegrowanie z osobą, którą teraz jestem. Wiele walk-in nie wie, co się dzieje. Jest to przerażające doświadczenie. Nie mają pojęcia, co się z nimi stało.

Pyt.: Czy otrzymujesz pomoc stamtąd, skąd jesteś?
Tak, tam spędzam czas. Po prostu zostawiam moje ciało. Idę tam i pracuję na statku. Przez pewien czas nie chodziłam tam i z powrotem, bo musiałam zintegrować się tutaj. Przez dwa lata zajmowałam się moją fizyczną integracją.  A potem w zeszłym roku moje ciało emocjonalne przyszło jak po sznurze. To było straszne. Nigdy nie czułam takich emocji. To znaczy mamy uczucia, ale nie takie. To jest szalone! Uczucia wyszły spod kontroli. Byłam zła. Wiele z tego, z czym była mieszkanka zostawiła mnie w tym ciele, nie było kontrolowane i nigdy się tym nie zajęła. Więc oczyszczam jej karmę. Pełne koła. Robię rzeczy, których ona nigdy nie zrobiła i uniknęła robienia.

Pyt.: Czy twoje ciało było połączone przed wejściem 3 lata temu?
Tak. Mimo, że pochodzi z trzeciego wymiaru. To logiczny typ osoby. Rozumiem to. Jestem fachowcem także tam na górze.

Pyt.: Co robiłaś przed zejściem?

Pracowałam na statku (kosmicznym) przez tysiąc lat. To fizycznie wielki statek, ale zamaskowany i jest niewidzialny. To nad Ziemią. Po zakończeniu pracy na tej planecie, jak planeta wkroczy do 5-go wymiaru, to wracam na statek i mam inne rzeczy do zrobienia.

Pyt. Ile lat musi upłynąć, aby nasza planeta przeszła do 5-go wymiaru?
Cóż, na drodze byliśmy gotowi do wyjazdu jesienią ubiegłego roku (1994), ale potem odbyły się wybory i wszyscy Republikanie zostali wybrani, i wszyscy na chwilę stracili wiarę. To zmieniło przez chwilę postrzeganie i wielu przebudzonych po prostu zamknęło się. Byli tak zniechęceni. Pozwolili, aby zamiast miłości, strach opanował ich myśli i uczucia. Mieli wybór.

Pyt. Jak może scena polityczna mieć taki wpływ na ludzi?
Robi to, bo wszyscy żyjemy tutaj, na planecie. Chyba, że żyłbyś gdzieś w jaskini, która wpływa na Ciebie. W związku z tym staramy się doprowadzić do przesunięcia. To będzie trwać dłużej niż się spodziewaliśmy.

Pyt.: Jaki jest stan Ziemi teraz?
Jesteśmy teraz w czwartym wymiarze. Jest dualizm. I choć wiele osób wciąż próbuje trzymać się trzeciego wymiaru rzeczywistości, to następuje dezintegracja. Nadal będzie istnieć dla tych, którzy naprawdę tego chcą. To się zdarzyło, że inny świat został utworzony tak, że mogą się przenieść w inne miejsce. To się stanie.

Pyt.: Jakie jest Twoje dziedzictwo i pochodzenie?
Moja matka jest Plejadianką, a mój ojciec jest z Syriusza B.

Pyt.: Czy macie tego rodzaju wspólnych przodków?
Wiele mieszania miało miejsce. Jest trochę ludzi, którzy są wyłącznie z jednego miejsca, ale często ludzie mieszają się ze sobą. Mojemu ojcu zdarzyło się pracować nad Plejadami i tam spotkali się. Skończył swoją pracę i przenieśli się do Syriusza.

Pyt.: Czy plejadiański układ słoneczny jest dużo nowszym systemem słonecznym?

Nie. Wszystko było utworzone w tym samym czasie. Jest bardzo stary.

Pyt.: Dlaczego wszystkie te osoby są teraz zainteresowane Ziemi ą?
Jest to bardzo dobrze wyjaśnione w książkach Barbary Marciniak. W pierwszej książce Plejadianie wyjaśniają, co poszło źle, a w drugiej  przepraszają za to. Byli w pobliżu. Przyjechali tu, jakby to był plac zabaw i zaczęli eksperymentować. Został zamknięty cykl DNA tak, że zamiast 12 helis DNA ludzie mają teraz dwa. Teraz, ludzie stają się źli, bo powraca im pamięć, że byli manipulowani.

Pyt.: Czy to prawda, że ​​było wiele różnych istot, którzy przybyli na Ziemię aby ją skolonizować?
Byli Atlanci, Plejadianie, również Sirianie. Także z Oriona i inni także tutaj zostali. Plejadianie nauczyli Atlantów, jak korzystać z kryształów. Było wielu innych gości, którzy przybyli na Ziemię, na stałe lub z wizytą.
Eksperymenty na różnych społeczeństwach były dobre, ale nie mieszanki. Była walka o władzę. Jeśli nie byłoby walki o władzę, to ludzie nie byliby w stanie, w jakim są dzisiaj, ze zmutowanym DNA. Wszyscy są zmutowani, z wyjątkiem tych, którzy są starseeds i walk-in.

Pyt.:  Gdzie są te istoty?

Wszędzie. Skoro już tutaj są, zajmują się badaniem tego, co jest tutaj. Wielu z nich jest niewidzialna i nie można nawet powiedzieć, że tu jesteśmy. Nie są one w formie fizycznej, nie zawsze trzeba statku kosmicznego. Nasi ludzie są tu od tysięcy lat, oglądają i obserwują. Ja nie specjalnie. Byłam w wielu innych miejscach z przerwami. Ale jesteśmy tu, aby pomóc tej planecie.

Pyt.: A co z Szarakami i tworzeniem krzyżówek?
Cóż, nie robią już tego więcej. Można zauważyć, że nie słychać już o uprowadzeniach.

Pyt.: Co się stało?

Zebraliśmy się na radzie, ale razem i kazaliśmy im, żeby to powstrzymali. Powiedzieliśmy im, że ludzie cierpią, i nie robią nikomu nic złego, i że trzeba to zatrzymać. Reticulans (szarości) mieli społeczeństwo i mieli plan. Rozwinęli społeczeństwo do tego stopnia, że ​​stali się obojnacze, która nigdy nie spełni zadania, ponieważ trzeba jeszcze płci męskiej i żeńskiej frakcji. Ich planeta umierała. Więc oni szukali ludzi z emocjonalnymi zdolnościami do odczuwania. Nie mogą czuć. Dlatego oni nie wiedzą, że krzywdzą kogoś, ponieważ oni nie czują.
To co oni zrobili, miało tu przybyć, ponieważ ludzie tutaj mają silne emocje, i wzięli niewinnych ludzi, którzy nie mają przeszłości pamięci życia i są niewinni. Szukali ludzi bez samorealizacji, tak, aby mogli nimi manipulować. Ale znaleźliśmy inną planetę dla Szaraków i oni mogą tam przeżyć. Następnie założyliśmy pole energii i nie ma sposobu, aby oni mogli się przedostać. Dlatego nie ma ich teraz. Jeśli widzisz, to nie jest to Szarak. Chociaż niektóre Szaraki wybrali doświadczenie bycia człowiekiem poprzez walk-in.

Pyt.:  Kiedy mówisz jedno z nas lub jeden z naszych statków, co masz na myśli?
Jeden z naszych 12 statków. Każdy ma inne funkcje. Planetarny, emocji, psychologii, doświadczalny, pracy nad ludźmi i inne.

Pyt.:  Czy wszystkie 12 statków należy do Federacji Galaktycznej?
O tak, my wszyscy należymy. Nawet ta planeta jest częścią Federacji, nawet jeśli nie możesz tego zrozumieć.
Musisz uświadomić sobie, co Ziemia znaczy dla wszystkich dookoła. Ziemia została zaprojektowana, aby przenieść rzeczy do międzywymiarowych rzeczywistości. To jest idealnie umieszczona planeta we wszechświecie. Jest to pięknie położona planeta. Daje możliwość ludziom do poruszania się bardzo łatwo po portalach. To było naprawdę coś wspaniałego, aż wszystko zostało zamknięte. To był prawdziwy klejnot.

Pyt.: A co z informacją o pasie fotonu, która wyszła niedawno, co z problemami energii elektrycznej, pustą strefą, pięcioma dniami w ciemności i resztą?
Pas fotonów istnieje, ale nie w sposób, w jaki został przedstawiony. To zostało wypaczone przez dezinformację. Użyto informacji by sprawić, abyś poczuł, że to było coś negatywnego. Zmiana nastąpi, ale nie w sposób, o jakim mówią. O ile wiem, nie będzie pięciu dni w ciemności.

Będziesz musiał poczekać i zobaczyć dokładnie, jak to będzie. Nie wolno mi mówić nic więcej na ten temat. Niektóre rzeczy mogę powiedzieć a o innych rzeczach, naprawdę nie mogę mówić zbyt wiele. Mówię tylko to, co mi wolno.
Ci, którzy pracują nad sobą i podnoszą wibrację naprawdę czują zmiany, ponieważ są lżejsi niż na początku. Można zauważyć, że jeśli pracujesz z prawdziwego lekkiego miejsca i idziesz, to ludzie czasami nawet ciebie nie widzą. Jesteś niewidzialny dla nich, ponieważ masz wyższe wibracje. Ludzie prawie wchodzą na ciebie. Jeśli idziesz na spacer po plaży i położysz pole energii, ludzie pójdą przez ciebie. Oni prawie będą wchodzić do ciebie, ale nie będą wiedzieć, do czego oni idą. Każdy może to zrobić, jeżeli ich pole energii jest wystarczająco wysokie. To nie magia.
Oryginalne istoty na tej planecie nie miały ciał. Były niematerialne.  Jeśli chciały mogły mieć tylko formę, tak jak ja mam tam na statku.

Pyt.: Jakie rzeczy robisz tutaj?
Pracuję z energią ciała. Wyrównuję czakry, widzę wielowymiarowo. Dużo pracuję z narządami wewnętrznymi i układem nerwowym. Robię chirurgię (na poziomie eterycznym), usuwam kryształy. Na polu eterycznym ciało ma kryształy. Niektóre kryształy są niezbędne, a inne nie. Zajmuję się również aromaterapią.

Pyt.: Patrząc na mnie ( przeprowadzający wywiad), co możesz zobaczyć interesującego wewnątrz mnie?
Mamy do czynienia z wielu emocjonalnymi rzeczami. Wiele rzeczy jest w nieładzie. Twoja wątroba bije na alarm z powodu gniewu, niektóre czakry poruszają się szybciej niż powinny, ale aura wygląda dobrze. Musisz pracować nad sobą. Wszyscy mamy coś do zrobienia. Dlatego tu jesteśmy.

Pyt.: Czy wszyscy powinni pracować nad własnym procesem wznoszenia osobowości?
Tak. Merkaba, Tai Chi, Kundalini, wszystko to może być pomocne. Ludzie muszą zrozumieć, że nie opuszczą planety, gdy nie będą się wznosić. Może się zdarzyć i niektórzy to zrobią. Ale z jednego powodu jestem tu jako ambasador, mam pokazać, jak można to zrobić i jak niebo i Ziemia może pracować jako jedno. Niebo jest to proces wznoszenia, który wraz z procesem fizycznym doprowadzi do tego aby stać się jednym. To wszystko oznacza, że ​​jesteś nieograniczony, możesz zrobić wszystko. Manifestujesz czego potrzebujesz i robisz to. Jeśli jesteś otwarty i przejrzysty rzeczy dzieją się o wiele szybciej niż wtedy, gdy nie jesteś. Oddziel się od niektórych ludzi, którzy chcą zrzucić na ciebie swoje problemy i odetnij się od nich. Gdy zdajesz sobie sprawę, co znaczą wszystkie wzory, to o wiele łatwiej przeciąć to i uczynić swoje życie lepszym.
Nie mamy tego rodzaju sytuacji tam (na statku), ponieważ zrobiliśmy to już i tam istoty żyją bez ciała w 10 lub w wyższym wymiarze rzeczywistości. Mamy wiele miejsc pracy i funkcji. I mamy projekty, nad którymi pracuję. Nie musimy jeść, aby podtrzymać siebie. Nie potrzebujemy wędrować w górę i w dół, po prostu to robimy. Często mam doświadczenie OOBE i idę tam, gdzie chcę być. Mogę podzielić się na sto ciał. I nie myślę o tym, po prostu to robię.

Pyt.: Dlaczego jest to tak istotne, aby planeta przeszła do światła?
Ponieważ Ziemia jest taką integralną planetą. Ziemia jest jak żywa biblioteka światła. Jesteś w stanie przejść przez nią do innych światów. Istoty przychodzą tu i odśrodkowo są wyrzucane przez tunele czasoprzestrzenne w inne miejsca. Jest to wyjątkowe miejsce we wszechświecie.

Pyt.: Jakieś inne sugestie dla ludzi?
Ludzie muszą uważać na to, co jedzą i jak traktują siebie, ponieważ to będzie podstawą wszystkich zachodzących zmian. Jeśli dbasz o siebie, będziesz do tego lepiej przygotowany. Kiedy przychodzą przesunięcia i podwyższasz swoją wibrację wszystko będzie przebiegać bezproblemowo. Ponadto ważne jest, że przeżywacie życie tu na ziemi w tej chwili. Musisz być uziemiony, aby zrobić swoją pracę.

Pyt.: Co byś zasugerował ludziom, aby stali się bardziej oświeceni?
Ludzie muszą popracować nad swoimi problemami, karmą i ciemną stroną swojego życia. Kiedy wszystko jest doprowadzone do światła, przynosi świadomość i umożliwia pracę nad tym, co nie służy najwyższemu dobru. Medytacja jest również bardzo pomocną rzeczą. Skup się na sobie. Poproś wszechświat, aby Ci się otworzył.

Pyt.: Czego ludzie nie rozumieją w doświadczeniach walk-in?
Ludzie muszą wiedzieć, że istoty takie jak ja są tutaj po to, aby pomóc innym w zintegrowaniu siebie. Po integracji, zdajesz sobie sprawę, że wszystko, co się z tobą dzieje jest w porządku, i że wszystko, co zrobiłeś jest świadomym wyborem zamiany z inną duszą. Zazwyczaj masz czas pięć, sześć miesięcy na to, aby zdecydować, czy chcesz zostać czy odejść. W moim przypadku, miałam wypadek samochodowy, który zatrzymał mnie tutaj. Miałam zderzenie z ciężarówką Mack. Niektórzy ludzie chorują na artretyzm lub syndrom chronicznego zmęczenia, z powodu wszystkich zmian w ciele.

Pyt.: Czy masz jakieś sugestie dla innych walk-in?
Wszyscy walk-in powinni starać się wzajemnie wspierać. Wchodzisz w  doświadczenie i czujesz, jakbyś został potrącony przez samochód ciężarowy lub jakby ściana spadła na ciebie, bo jesteś wyczerpany. Możesz również poczuć się inaczej. Widzisz ciało i nie możesz tego zrozumieć. Miałem szczęście, bo miałam tu ludzi, którzy mi pomogli przejść przez to fizyczne doświadczenie. Nie przejmuj się. Szukaj  innych osób o podobnych doświadczeniach. Istnieją setki tysięcy z nas na tej planecie. Kiedyś trzeba było siedem lat walk-in aby w pełni zintegrować się z tą planetą. Teraz odbywa się to znacznie szybciej. Miałam to szczęście, że uzgodniono warunki do pełnego zachowania pamięci. Obecnie wiele ludzi opuszcza planetę, bo po prostu nie radzi sobie z tym, co się teraz dzieje. To jest ich wybór.

Pyt.: Co z przewidzianymi zmianami na Ziemi?
Poprawiliśmy i zapobiegliśmy już wielu zmianom na Ziemi. Bieguny mają przesunięcia, i nadal dokonują się zmiany. Ingerowaliśmy i uniemożliwiliśmy dalsze duże zmiany w naturze. W 1970 roku dużo wydarzeń związanych ze zmianami na Ziemi było rzeczywistością, miały pojawić się znowu. Ale teraz tak nie jest.
Nie przyszłam tu, aby zobaczyć tę planetę zniszczoną. Nie mogę uwierzyć, że wszystkie istoty Światła przybyły tu, aby zobaczyć zniszczenie planety. To nie ma sensu. To nie jest moja rzeczywistość.  Istotami Światła pozostałymi na tej planecie są ci, którzy wzięli się w garść i są gotowi do zakończenia misji. Jeśli nie działasz teraz razem z nimi, idziesz gdzieś indziej.

Pyt.: Czy dla tych, którzy nie wstąpili, jest alternatywna, równoległa Ziemia?
Ona już tam jest. To właśnie jest ponadczasowe. Jest w siódmym wymiarze rzeczywistości. Ludzie są już na tej planecie.

Pyt.:  Jakieś ostateczne komentarze?
Wystarczy pamiętać, że nie jesteśmy tutaj po to, aby przejąć planetę, nie jest to naszym celem. Naszym celem jest pomóc przypomnieć Tobie, kim jesteś, dzięki czemu możesz kontynuować swoje życie, my przyszliśmy tutaj do pracy. Uświadom sobie, że jest to radosny czas, odrodzenie czystego pola energii, które było tu wcześniej.
Ponadto, uświadom sobie, że jako walk-in nie jestem inna i dziwna. Nie mam swojej historii na tej planecie, ale istoty w całym wszechświecie są w zasadzie podobni. Chcą opieki, miłości, chcą osiągnąć swoje cele i prowadzić spokojne życie. Zasiadający w Konwencji Międzygalaktycznej, są istotami z całego kosmosu. Nie mamy fizycznego wyglądu. Przychodzimy w ciałach ze światła. Możemy mieć różne kolorowe światła i częstotliwości, ale wszyscy jesteśmy tacy sami. Ludzie z tej planety o tym zapomnieli, z powodu różnorodności swoich planów. Wszyscy jesteśmy tacy sami. Nikt nie jest lepszy od kogokolwiek innego.
W końcu ujawnimy się dla wszystkich. Wyjdziemy. To będzie w prasie.

Pyt.: Kiedy mówisz, że my, kto to jest?
Mam na myśli każdego, nie mnie osobiście. Ludzi z rady, ludzi tacy jak Ashtar.

Pyt.: Czy dowódca Ashtar jest odpowiedzialny za całość misji na Ziemi?
Nie. On jest tylko jedną jej częścią.  Jest jedną osobą, ale również to nazwa ich grupy.

Pyt.: Kto odpowiada za to wszystko?
Kto jest odpowiedzialny za całość? Bóg jest! On lub Ona jest! On / Ona jest częścią nas samych. Bycie z Bogiem jest jak bycie z samym sobą. To nie jest o byciu osobno. Chodzi o to, że jest się jednym.
Otwiera się dostęp. Istnieje wiele, wiele istot na tej ziemi, które przenoszą obecną rzeczywistość do nowej rzeczywistości. Ale wniebowstąpienie nie znaczy, że opuszczasz planetę. Nie jest konieczne, aby to zrobić. Jeśli wprowadzasz proces wstępowania w was, oczyszczasz ciało, tworzysz niebo na ziemi. To, co Jezus miał na myśli, kiedy mówił o tym. Stwórz swój własny raj na ziemi.

Pyt.: Czy masz kogoś szczególnego tam, na statku?
Tak, mam. Oboje jesteśmy lekarzami i naukowcami i oboje ze sobą współpracujemy. Po zakończeniu pracy tutaj mamy po prostu zamiar osiedlić się na jakiś czas gdzieś daleko. Znamy wiele planet i jest dużo ładnych miejsc do życia. Złożyliśmy ofiarę aby być tutaj. Zrezygnowałam z wielu rzeczy, po to tylko, aby zrobić to przejście. To trwa dwadzieścia lat. Tylko co to jest dwadzieścia lat w porównaniu do tysięcy?

Reklamy

Brak komentarzy.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: