Alaneiz's Blog …Gwiezdne dzieci…

strona poświęcona ,,duchowej,, stronie życia..

Wywiad z Walk-in Elohim Myarea Kelemeria cz. 3

tłumaczyła Miaune                                                   Walk-in: Kelemeria Myarea Elohim

                                                          Pytający: A.L., Salem Center New Age

                                                         część 3

Definicja: Walk-in jest duszą, która weszła do ciała człowieka w ramach wymiany dusz. W większości dusza wchodzi do ludzkiego ciała w chwili narodzin. Jednak od czasu do czasu osoby, które doświadczają na przykład śmierci klinicznej, chcą opuścić ciało i pozwalają na wejście w ciało innej duszy. Zazwyczaj wymiana jest umówiona i uzgodniona przez obie strony.

Pyt.: Jakie rzeczy, na Ziemi określacie jako „dziwne”?
Wolna wola. Uważam to za bardzo interesujące rozwiązanie. Widzimy, jak wolna wola gwałtownie działa w miejscu nazywanym Planetą Ziemia, to jest najczęściej destrukcyjne. Stamtąd, skąd pochodzę, nie ma wolnej woli. To nie ogranicza wolności. Po prostu każdy „wie” co to jest i powinien wiedzieć co ma robić. Od chwili, kiedy dziecko zostało poczęte, rodzice już „wiedzą” co ich dziecko ma zamiar robić, bo robiło to przed narodzinami w innym życiu. Gwiezdne dzieci na tej planecie już „wiedzą” co  będą robić.
Uważam także za bardzo dziwne, jak ludzie traktują siebie nawzajem. Brak szacunku dla innych ludzi na Ziemi. Nie jest tak, że każdy we wszechświecie sobie radzi. To byłoby nierealistyczne, ponieważ istnieją różne kultury i różne społeczne wartości i przekonania, więc ludzie żyją inaczej w całym wszechświecie. Tam gdzie żyjemy, znamy wartość siebie i szanujemy się nawzajem.
Brak jest również duchowości na Ziemi. Niektórzy ludzie zakładają, że duchowością jest chodzenie do kościoła. To jest nieprawdą. Duchowość ma związek z Bogiem, ponieważ Ty jesteś Bogiem. Ludzie muszą uznać, że nie potrzeba wyjść poza ciało, aby być uduchowionym.
Pyt.: Porozmawiajmy o relacjach walk-in  jakie mają po wejściu, w szczególności ze współmałżonkiem. To z pewnością musi być dużym zaskoczeniem.
Zajmę się tym w sposób ogólny, ponieważ wiedzę tę otrzymałam podczas dyskusji na ten temat z innymi walk-in. Większość czasu, walk-in nie ma wspomnień o osobie, którą przed chwilą opuścił. W związku z tym współmałżonek walk-in jest zupełnie mu obcy. Osoba, która „wchodzi w” może znać tego małżonka na innym poziomie. Dlatego warto poznać tę osobę, ponieważ on lub ona może mieć uczucia do niej czy też do niego.

Pyt.: Jakie miałaś inne osobiste wyzwania po „wejściu”?
Po prostu staramy się „dopasować”. Nigdy naprawdę nie pasujemy.  Mówiłem wszystkim, że „wszedłem w”, aby nauczyć się mówić po angielsku. Nauka języka angielskiego była dużym wyzwaniem dla mnie. Oczywiście, znałem własny język i zajęło to trochę czasu, aby nauczyć się mówić po angielsku. Dla niektórych ludzi moje „wejście” było trudne do przyswojenia. Inni je rozumieli.
Moja rada dla innych walk-in jest taka, że okres dostosowawczy naprawdę trwa chwilę. To trwa kilka lat tylko dlatego, aby pobyć w tej rzeczywistości fizycznej. To trwa kilka lat, po prostu dlatego, że mamy do czynienia z ciałem emocjonalnym. Wiele walk-in nie pochodzą z emocjonalnego miejsca. Nie mamy sytuacji karmicznych, ani innych problemów, jakie mają ludzie na Ziemi. Musimy to wyjaśnić osobom, które odeszły. Moja rada dla ludzi, którzy już „weszli w”, i którzy mają do czynienia z wszystkimi tymi zagadnieniami, nie starajcie się tego przyspieszać.

Pyt.: Porozmawiajmy o sprawach bardziej osobistych. Porozmawiajmy o kochaniu, na przykład. Czy tam skąd jesteś odbywa się to w podobny sposób?
Nie. To zupełnie co innego. Energia „łączy”. Wypełniamy siebie nawzajem. To jest wspaniałe. Choć tu jest przyjemnie, to nie ma porównania. Jesteś naprawdę w poszanowaniu Boga lub Bogini w każdym z was i każdy przestrzega tej miłości. Ponieważ pochodzimy z innej płaszczyzny rzeczywistości, to nie jest fizyczna tak jak jest tutaj.

Pyt.: Czy to „połączenie” występuje bez miłości?
Nie. Moi ludzie (Sirianie) nie wierzą w połączenie tylko dla samego łączenia. Oni wolą łączyć się z powodu wielkiej miłości. To nie znaczy, że będą ze sobą na zawsze, ale w tym momencie są i to jest naprawdę z wzajemnego szacunku dla siebie. Są to podstawy do bardziej stałej relacji w ten sposób. Ponieważ mamy poczucie tego, kim jesteśmy i co mamy zamiar robić, myślę, że to pozwala nam skoncentrować się na innych sprawach w naszym życiu. Dlatego też nie ma tam problemów z gwałtem lub aborcją, itp.
Pyt.: Czy uważasz, że ograniczenie język angielski jest ograniczony? Czy to ogranicza uczucia lub intelektualne pomysły?
Tak. Można powiedzieć więcej jednym słowem w moim języku niż w pięciu czy sześciu zdaniach w języku angielskim. Mówię w świetle języka. Ludzie na Ziemi mówią o nim, że to język galaktyczny.

Pyt.: Gdzie się wychowałaś?
Na Syriuszu. Jednak dowiedziałam się wielu rzeczy o Plejadach, bo tam studiowałam. Energia jest inna niż na  Syriuszu, tak jak różna jest w całym wszechświecie.

Pyt.: Czy więcej jest Sirian na Ziemi czy istot z innych miejsc?
Nie. Jest dość wymieszane. Są Lirianie,  Alpha Centaurians oczywiście dużo Plejadian i Sirian.

Pyt.: W jaki sposób ktoś rzeczywiście wie, czy doświadcza walk-in, w przeciwieństwie do doświadczeń duchowych lub nowo narodzonych, przebudzenia, lub jeszcze innych dużych doświadczeń transformacji?
Każde doświadczenie jest inne. Narodzenie na nowo jest duchowym doświadczeniem przebudzenia Boga wewnątrz ​​człowieka tak, że on lub ona zdaje sobie sprawę, kim jest. Jest teraz na innym poziomie świadomości. Staje się inną osobą w tym sensie, że jej rzeczywistość zmienia się i przesuwa. On lub ona wychodzi już z rzeczywistości trzeciego wymiaru. Zaczyna inaczej oceniać siebie i wie kim jest. Oznacza to – prawdziwie kochać samego siebie. Krótko mówiąc, nowo narodzony odnajduje nowe, twórcze aspekty siebie.

Walk-in są bardzo różne. Jeden ma doświadczenie śmierci klinicznej: porażenie piorunem, utonięcie, poważny wypadek samochodowy itp., i następuje przesunięcie się rzeczywistości. Kiedy człowiek przechodzi przez to doświadczenie śmierci klinicznej, ma możliwość (a) stara dusza wraca, a zatem ona się zmienia, lub (b) nowa dusza wchodzi, jako wstępnie zaplanowana sytuacja.
Pyt.: Czytałem, że wiele dzieci, które urodziły się w ciągu ostatnich dwudziestu lat to gwiezdne dzieci. Co to jest gwiezdne dziecko?
Gwiezdne dzieci, które poznałam są inne, ponieważ zadają wiele pytań. Mają wiedzę, wiedzą, kim są. Gwiezdne dzieci wykonują uzdrowienie pracy, są rozumne i robią bardzo niezwykłe rzeczy. Przychodzą one z całą pamięcią, kim są. Są to istoty anielskie i przychodzą, by dać nam wiele darów. Są one z innych planet w kosmosie i przyszli tu aby być liderami Nowego porządku świata. Oni pochodzące z zupełnie innej płaszczyzny rzeczywistości. Żyją w rzeczywistości w piątym wymiarze. Gwiezdne dzieci należy pielęgnować, aby mogły one zakończyć swoją misję na Ziemi.

Pyt.: Czy gwiezdne dzieci czują się bardziej ludzcy, czy galaktyczni?
Oni czują się galaktyczni. Będą jednak próbować „dopasować” się do nastolatków mniej więcej  w okresie dojrzewania. Kiedy ominie ich etap szaleństwa hormonów, będą wiedzieli, że nie są ludźmi i to jest w tym momencie w samą porę, aby mieć znaczący wkład dla ludzi i Ziemi. Gwiezdne dzieci wiedzą, że są tutaj potrzebne.

Pyt.: Czy imię Athena coś ci mówi?
Tak. Jest to nazwa arcturiańskiego statku matki. To jeden z 12 statków Galaktycznej Federacji, które otaczają układ słoneczny i nadzorowane są przez Metatrona. Mój statek ma nazwę Serafin.

Pyt.: Opowiedz mi o Galaktycznej Federacji.
Galaktyczna Federacja utrzymuje ład i porządek we wszechświecie. Jest pod przewodnictwem Metatrona. Federacja liczy 88 członków rady z różnych cywilizacji. Pozycja jest dziedziczona. Ja odziedziczyłam stanowisko od ojca. Każdy, kto zasiada w zarządzie, kto nie służy najlepszemu i największemu dobru dla całej grupy będzie usunięty. Jeśli masz zamiar pozostać w radzie, twoją wolą jest aby mieć dziecko.

Pyt.: Co ludzie powinni robić, aby sobie pomóc w uświadamianiu duchowym?
Oprócz czytania książek, które mogą być pomocne, medytacji, pracy z ciałem, z oddechem, transformacji pracy i pracy z kryształami wszystko może pomóc. Upewnij się, że jest to twoim zamiarem, zapytaj, czy to twojego przewodnika, czy twojego Wyższego Ja, czy jesteś przebudzonym i czy w pełni zrealizujesz to, co zamierzałeś zrobić. Poproś, żeby nauczyciele przyszli do ciebie. W swojej pracy – oczyść niektóre wzorce ograniczeń i zachowań, które uniemożliwiają bycie sobą. Wiesz, co jest dobre dla ciebie. Jeśli znajdziesz szczególną rzeczą, która naprawdę rezonuje z tobą, idź i szukaj jej, bo to pomoże Ci w drodze. Pozostań w swojej własnej integralności. Bądź bezkompromisowy. Twoja własna prawda jest najważniejsza.

Pyt.: Czy jest wolna inna planeta podobna do Ziemi, by mogli tam pójść ludzie?
Tam jest planeta, miejsce realne, zwane Alcyone. Nazywamy to „Błękitną Planetą”. Ludzie muszą zrozumieć, że rośliny i zwierzęta żyjące na Ziemi, które wymarły, faktycznie nie wymarły w innych światach. Jedyne, co mogły wyginąć to dinozaury. Był to eksperyment przeprowadzony na Atlantydzie, który zakończył się fiaskiem. Alcyone jest dziewiczą planetą. Choć jest jeszcze niezamieszkała, to będzie w ciągu najbliższych kilku lat.

Pyt.: Co dla ciebie znaczy Nowy Porządek Świata?
Nowym Porządkiem Świata są dla mnie określenia w kategoriach biblijnych: cisi posiądą ziemię. A gwiezdne dzieci będą liderami.

                                                  K o n i e c

Słuchaj

Zapis fonetyczny

Reklamy

Brak komentarzy.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: